BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Rozžiarte svoju pleť: Tieto metódy jej pomôžu najviac!
zdroj: SAMphoto

Rozžiarte svoju pleť: Tieto metódy jej pomôžu najviac!

Vyskúšať môžete domáce triky, metódy, ktoré milujú hollywoodske hviezdy i tento nápoj.

Začnite vo vlastnej kúpeľni

S príchodom jari si zvykneme meniť šatník, ale istú obmenu by ste mali realizovať i v kúpeľni. Po chladnejší dňoch si naša pleť zaslúži s príchodom slnečných lúčov zvýšenú starostlivosť. Hydratácia by mala byť vyššia ako posledné mesiace. Vymeňte mastnejšie zimné krémy za jemnejšie emulzie, ktoré dodajú vaše pleti viac vitamínov – najmä B komplex, C, D.
Netreba zabúdať ani na UV faktor, ktorý by mal byť súčasťou každého denného krému a poskytne vám tak ochranu pred škodlivým ultrafialovým žiarením počas celého dňa. Na škodu by nebolo taktiež zvážiť používanie séra, ktoré je obohatené o viaceré zložky, napríklad o kyselinu hyalurónovú.
Ak vaša pleť pôsobí po zime povädnuto a túžite ju rozžiariť, vhodným spôsobom ako začať, je používanie peelingu minimálne dvakrát týždenne. Zbaví vás odumretej pokožky, prekrví ju a následné použitie masky, séra a krému bude mať väčší efekt.

Po hollywoodsky

O niečo efektívnejšie sú i procedúry, ktoré okrem rozžiarenia, pleť i krásne vypnú, omladia i hydratujú. Medzi obľúbené patrí napríklad cryomezolift – procedúra, ktorá dokonalo regeneruje pleť, je kombináciou chladu a mezoterapie. Dokonalý spôsob ako dodať vašej pleti zaslúžený reštart.
Vyskúšať môžete i kyslíkovú kúru
, ktorá je populárna i medzi hollywoodskymi hviezdami. Ide o aplikovanie vysokokoncentrovaného kyslíka, ktorý v kombinácii so sérami pôsobí priamo na pleť.

Tajný tip modeliek

Existuje (údajne) iný spôsob, ako mať krásne vyhladenú a rozžiarenú pleť. Nedajú naň dopustiť i niektoré modelky. A nie, nejde o žiadne procedúry. Ale o pitie tequily. A i keď zvyčajne sa alkohol spája skôr s problémami s pleťou, v tomto prípade to je vraj úplne naopak. Modelka Magdalena Frackowiak, ktorá sa hviezdila i na výročnej Victoria´s Secret Fashion Show nedá dopustiť práve na tento druh alkoholu. Samozrejme, všetko s mierou...

New polaroids 📸 @hadar_pitchon

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena),

zdroj: Instagram.com/frackowiakmagdalena

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio