BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Na takýchto mužov si dajte veľký pozor! Trápenie máte zaručené
zdroj: SAMphoto

Na takýchto mužov si dajte veľký pozor! Trápenie máte zaručené

Niekedy sa nevyplatí stratiť hlavu pre každého fešáka. Najmä ak je jedným z týchto.

Kamarátkin ex

Je milý. Šarmantný aj vtipný, ale je to ex vašej kamarátky. Tak to ste sa ocitli na poriadne tenkom ľade. Najmä, ak vás pred ním vaša priateľka dostatočne varuje. I keď určite si myslíte, že od tej doby sa mohol zmeniť, že ona preháňa, prípadne má skreslený názor, lebo jej dal kopačky. Môže to tak byť, ale i nemusí. A ak ide o naozaj dobrú kamarátku, nepúšťajte sa do aférky, ktorá by vás mohla stáť viac, ako len zlomené srdce. V tomto prípade sa oplatí počúvať niekoho, kto ma s dotyčným už ako takú skúsenosť. Iné by bolo, ak by tomuto romániku samotná kamarátka „požehnala“. Vtedy to risknúť môžete.

Kolega

Spájať prácu a potešenie je asi rovnako hlúpy nápad, ako ten predchádzajúci. Riskovať zamestnanie len pre nejakého sympaťáka od vedľajšej kancelárie, môže byť riadne riskantné. Na svete je veľa mužov, skúste hľadať v iných vodách. Radšej. Možno si zo začiatku poviete, že je to fajn nápad, ale predstavte si, že to nevyjde a vy budete musieť denno-denne vídať chlapa, ktorý vám zlomil srdce. Naozaj chcete do tohto ísť?

Slobodný/neslobodný

Muži, ktorí sami nevedia, akí je ich status, sú tiež nebezpečnou skupinou. Ak totiž sám nemá jasno v tom, že či je zadaný alebo nie, neveští to hneď zo začiatku nič dobré. Len sa zbytočne zamotáte a namotáte na niekoho, s kým je to odsúdené na neúspech od prvého momentu. Najprv nech si dotyčný vyjasní svoj stav a až potom sa môžete do niečoho púšťať.

Kamarát

Ak ide o kamarátov, niekedy to vyjsť môže. Ale ak sa len dlhodobejšie nudíte a zrazu si uvedomíte, že ten, s ktorým chodíte na pivo nejaký ten čas vlastne nie je až tak „zlý“, tak si dajte pozor. Môžete stratiť dlhodobo budované priateľstvo rýchlejšie, ako by ste sa nazdali. Dobre si teda zvážte, či vám krátkodobý románik, pravdepodobne z nudy, stojí naozaj za stratu skutočného priateľa. Navyše, ak vy začnete javiť záujem, ale on vás bude vnímať len ako kamarátku, tak priateľstvo môže skončiť i tak. Nebude mu asi celkom príjemné sa stretávať s niekým, komu nemôže dať viac... Ako sa zvykne hovoriť: dvakrát meraj, raz strihaj.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio