BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dokážu i vás naštvať tieto veci? Úplne bezdôvodne?
zdroj: SAMphoto

Dokážu i vás naštvať tieto veci? Úplne bezdôvodne?

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo všetko nás dokáže vytočiť úplne bezdôvodne? A prečo nás to vlastne vytáča?

Červená vlna

Určite sa vám to neraz stalo, že po ceste do práce ste chytili červenú vlnu. A i keď ste sa vlastne nikam neponáhľali, vytočilo vás to. Bezdôvodne, len tak. I toto je jedna z tých situácií, pre ktoré sa dokážeme nekontrolovateľne rozzúriť. Prečo? No to ozaj nikto netuší.

Otravní ľudia v kine

Sedia vedľa vás, za vami, pred vami...Počujete ich ohovárať každého okoloidúceho, šuchocú a vás to nesmierne irituje. A to film ani nezačal. Vlastne by vám mali byť títo ľudia ukradnutí. Ale nie sú. Neverili by ste, koľkých to dokáže rozčúliť natoľko, že im to nakoniec pokazí celý večer.

Rozhovory v MHD

Rovnako iritujúce dokážu byť rozhovory ľudí v MHD. Napríklad takí násťroční, ktorí točia o vážnych hlúpostiach, ktoré rozosmejú celý autobus, navyše ešte aj kričia... A vy si len tajne prajete, aby bola tá ďalšia zastávka ich konečná.

Znudené predavačky

Stáva sa i vám, že pri vstupe do obchodu pozdravíte predavačku, ale tá sa neunúva ani zdvihnúť hlavu, aby vás zaregistrovala, nie to ešte odzdraviť? Tiež by nám to v podstate malo byť jedno, ale predsa len to niektorých dokáže natoľko naštvať, že hodia rovno spiatočku a z obchodu vycúvajú.

Ukecaní dôchodcovia

Pri všetkej úcte k starším ľudom, ale niekedy by ozaj mohli rozprávať menej. Alebo aspoň sledovať, či za nimi nestojí dav nedočkavých ľudí, ktorí si tiež chcú kúpiť svoj lístok na vlak.

Podobných situácií je naozaj veľa. A čo dokáže naštvať (bezdôvodne) vás? 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio