BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nevera na sociálnych sieťach: Ráta sa?
zdroj: SAMphoto

Nevera na sociálnych sieťach: Ráta sa?

Sociálne siete zabíjajú dnešné vzťahy.

Každý má toleranciu nevery nastavenú inak. Pre niekoho je neverou sex, pre iného i „nevinné“ vypisovanie si cez sociálne siete. Každý sa na to ale pozerá inak. Potvrdili to i naši dvaja čitatelia, ktorým sa stalo v podstate to iné.

„Nikdy som nepatrila k žiarlivým ženám. Partner mi vlastne nikdy nedal ani príležitosť na žiarlivosť. Ale posledné týždne začínal byť divný. Čoraz viac času trávil na mobile, bral si ho všade, nikdy ho nenechal len tak položený predo mnou. Samozrejme, zdalo sa mi to divné. A tak som ho raz vyčíhla, a počas sprchovania prehľadala. Našla som tam samozrejme to, čo som si myslela. Zaujímavú konverzáciu s inou slečnou. Vo výsledku sa nebavili o stretnutiach ani o tom, že by chceli byť spolu. Ale i tak ma nahnevalo to, že denno-denne je v kontakte s niekým iným. Nepovie mi o nej a má potrebu to zatajovať. Konfrontovala som ho hneď ako vyšiel zo sprchy. Povedal, že o nič nejde, a tak som ho poprosila, aby to skončilo. I keď medzi nimi nič nebolo (údajne), cítila som sa i tak podvedená. Prečo mal vôbec potrebu denného kontaktu s inou ženou, keď má mňa? Od toho momentu som začínala byť paranoidná a celkom to zmenilo náš vzťah,“ prezradila nám čitateľka Lucia.
Podobná vec sa stala i Marekovi. Udržiaval kontakt so ženou, s ktorou vlastne nič nemal. A nemyslel si, že robí niečo zle. No jeho partnerka mala úplne iný názor. „Priateľka mi našla v telefóne intenzívnu konverzáciu s inou ženou. Nepriznala sa hneď, nechala ma v nevedomosti ešte nejaký ten deň. No neskôr tak vybuchla, ako keby som ju naozaj podviedol. Dookola som opakoval, že som s dotyčnou nič nemal. Ale ju to nezaujímalo. I toto je podľa nej nevera. A tak sa zbalila a odišla. Nechápem tomu, doteraz som nepochopil. Rozhodne si nemyslím, že som urobil ničo zle.“
Opäť sa potvrdilo teda to, čo sa vie dlho – muži a ženy vždy mali, majú a aj budú mať rozdielny názor na rovnakú vec. A čo vy? Ako by ste riešili danú situáciu?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio