BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 30.4. - 6.5.2018
zdroj: pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 30.4. - 6.5.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

SPLN v znamení ŠKORPIÓNA 30.4. o 2.01 hod. Peniaze, dedičstvo, smrť, tajomstvá...

Baran
- počas tohoto týždňa sa nebudete cítiť vnútorne v pohode. Budete podráždený, nervózny, preto sa snažte tieto vaše pocity a nálady mať pod kontrolou, pretože by ste medzi vami a vašimi kolegami vytvárali dusnú atmosféru. Sústreďte sa iba na vaše pracovné povinnosti. Taktiež ani doma sa nepúšťajte do vážnych debát. Nebudete schopný dostatočne objektívne reagovať na podnety zo strany vašich rodinných príslušníkov smerom k vám. Zbytočne by ste ako sebe, tak aj vašim najbližším pokazili nadchádzajúci víkend.

Býk
- máte pred sebou pracovne úspešný týždeň, preto sa môžete pustiť aj do náročných projektov. Máte okolo seba dostatok schopných spolupracovníkov, ktorí vám budú nápomocní, ale cez to všetko je pre vás v tieto dni dôležité, aby ste si medzi nimi vybrali tých, ktorí budú ochotní aj samostatne priložiť ruku k dielu, pretože aj keď máte priazeň hviezd, nebudete fyzicky schopný zvládať všetky úlohy. Počas víkendu si doprajte čas pre seba a venujte sa iba veciam, ktoré sú pre vás príjemné.

Blíženci
- v tieto dni sa vám bude dariť riešiť všetky vaše pracovné záležitosti, ktoré ste dostali bez problémov. Preto sa sústreďte na ne a neriešte nič iné. Budete mať totiž tendencie presadzovať vaše nové projekty a plány, no tieto záležitosti nebudú z pohľadu vašich nadriadených ešte dostatočne detailne prepracované, aby vám na ich realizáciu dali svoje "požehnanie". Od piatku až do nedele budete mať veľkú priazeň nebeskej oblohy v partnerských a rodinných záležitostiach. Bude sa vám dariť vaše vzťahy utužovať a upevňovať.

Rak
- v tomto týždni sa vám bude pracovne dariť aj bez toho, aby ste sa museli nejako výnimočne sústrediť alebo snažiť. Na všetky úlohy, ktorými vás vaši nadriadení poverili, budete mať z ich strany vytvorené podmienky, ale aj ich plnú podporu. Taktiež aj v partnerskom a rodinnom spolužití budete prežívať pohodu a pokojnú atmosféru okrem stredy, kedy budete citlivejší na všetko a na všetkých okolo vás, čo bude mať za následok, že aj vaše reakcie môžu byť neadekvátne prehnané.

Lev
- v pondelok by ste mali v zamestnaní zamerať vašu pozornosť na všetky pracovné rokovania, zmluvy a dohody. V tejto činnosti budete mať podporu nebeskej oblohy. V ostatných činnostiach sa vám bude dariť za predpokladu, že si zachováte vnútorný pokoj a pohodu. V tieto dni môžete byť precitlivenejší ako zvyčajne. V osobnom živote a v partnerskom či rodinnom spolužití nebudú žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si vyžadovali vašu osobnú angažovanosť.

Panna
- pre vašich nadriadených máte nové projekty a plány, ktoré by ste im radi prezentovali, ale bolo by lepšie, ak by ste si ich ešte raz pozorne prešli, pretože ak by ste im ich ponúkli tak ako sú, nedajú vám na ich realizáciu povolenie. Ostatné pracovné povinnosti na tento týždeň sa vám bude dariť plniť bez problémov. Počas víkendu máte veľmi dobré a prajné obdobie na všetky rodinné a partnerské záležitosti. Mali by ste to využiť, pretože si tak ešte viac dokážete medzi sebou utužiť vaše väzby.

Váhy
- ak máte počas tohoto týždňa pred sebou dôležitú a zároveň aj komplikovanú pracovnú úlohu, nemusíte mať obavy. Zvládnete ju na jednotku za predpokladu, že si vyberiete spolupracovníkov so samostatným myslením a rozhodovaním, ktorých nebudete musieť neustále kontrolovať a radiť im, pretože by ste fyzicky nestíhali. Počas nadchádzajúceho víkendu si vyhraďte čas iba pre seba. Potrebujete byť trochu sami a robiť len to, čo sa vám páči a čo máte radi. Nič sa nestane, ak budete trochu egoisti.

Škorpión
- ešte ani v tomto týždni sa vám nebude dariť plniť si vaše pracovné povinnosti tak, ako by ste chceli, ale vaši spolupracovníci dokážu aj tak oceniť vašu pomoc, pretože im budete vedieť byť nápomocný dobrými radami, ktoré si od vás budú žiadať. V osobnom živote bude našťastie pohoda a pokoj. Vo vašej rodine, ale hlavne vo vašich partneroch máte nie len oporu a istotu, ale dodávajú vám aj pocit bezpečia a sú pre vás zdrojom novej energie a strateného elánu.

Strelec
- na vašom pracovisku máte počas tohoto týždňa možnosť dosiahnuť naozaj veľmi dobré výsledky a taktiež aj dobré finančné ohodnotenie, ale iba za predpokladu, že sa nedáte zbytočne rozptyľovať udalosťami okolo vás, ktoré sa vás v podstate ani nebudú týkať. Taktiež aj v osobnom živote sa vám bude dariť zvládať všetko podľa vašich predstáv, takže nadchádzajúci víkend si budete môcť dovoliť dopriať si venovať sa svojim priateľom, alebo svojim záľubám a koníčkom.

Kozorožec
- tento týždeň bude pre vaše znamenie jeden z mála, v ktorom sa vám nebude dariť dosahovať také pracovné výsledky, ktoré by vo vás vyvolávali pocit spokojnosti. Nerobte si s toho ťažkú hlavu. Máte z minulosti nadrobené, takže si môžete dovoliť pár dní aj stagnovať. Skôr sa počas týchto dní zamerajte na seba, na vaše vnútro, pretože môžete podliehať slabším depresiám a zlej nálade. Ale aj to sa počas víkendu upraví.

Vodnár
- aj počas tohoto týždňa ste pod nepriazňou nebeskej oblohy v pracovnej oblasti vášho života. Všetko, čo budete chcieť dosiahnuť vás bude stáť nesmierne veľa energie a aj tak, výsledky nebudú adekvátne vašej vynaloženej snahe. Ani finančne to nebude počas týchto dní dobré. Preto sa zamerajte iba na nutné výdavky. Vo vašom osobnom živote sa veci, na ktorých vám záleží, riešia veľmi pomaly. Buďte trpezlivý a pokojný. Blížite sa k cieľu, ktorý ste si vytýčili.

Ryby
- v tieto dni sa venujte iba pracovným povinnostiam, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali. Iné aktivity naviac, ktoré ste chceli robiť, si odložte na príhodnejšie obdobie. Nič sa nestane, ak pár dní nebudete patriť medzi najvýkonnejších vo vašom pracovnom kolektíve. V citovej oblasti je u vás pokoj a stabilita. Máte okolo seba milujúcu rodinu, v ktorej kruhu sa tešíte zo vzájomnej náklonnosti a lásky. Víkend strávte spolu.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio