BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Skutočné komplexy skutočných žien: Sú to hlúposti, ale trápia nás viac, ako plochý hrudník
zdroj:

Skutočné komplexy skutočných žien: Sú to hlúposti, ale trápia nás viac, ako plochý hrudník

Akú časť tela zvyknete pred okolím radšej schovávať?

My ženy sme už raz také. Dokážeme mať komplexy i z tých najväčších nezmyslov. Mnohokrát nás viac, ako malé prsia, plochý zadok či pár kíl navyše trápia iné veci. Čitateľky nám prezradili aké.

Martina (29)

"Neviem, ako je to možné, ale vždy pri holení nôh sa mi stane, že zabudnem na nejakú úsek. Potom celý čas na to myslím, a i keď ide o podstatne malú časť mám pocit, že neustále mi ľudia pozerajú práve na to, a že si to určite všimnú. Ak takto ráno odídem do práce alebo niekam inam, mám zaručene pokazený celý deň."

Lucia (32)

"Mnohé ženy by dali všetko za štíhle ruky, ale mne spôsobujú komplexy. Mnohí sa mi za to čudujú a nechápavo krútia hlavami. Ale ja mám veľký problém nosiť kvôli tomu tričká s krátkym rukávom alebo tielka."

Andrea (30)

"Moje uši mi vždy spôsobovali komplexy. Už od základnej školy. Myslela som, že s vekom sa umúdrim a nebudem nič riešiť. Veď mám dlhé vlasy, vôbec ich nie je vidieť. A podľa niektorých neodstávajú až tak veľmi. Ale ja si i tak neviem pomôcť. Keď fúka vonku vietor a mne ich náhodou odhalí, neviete si predstaviť, ako sa cítim. My ženy občas riešime veci, ktoré jednoducho nikto iný nepochopí."

Barbora (26)

"Neviem, či je to komplex v pravom zmysle slova, ale nedokážem vyjsť medzi ľudí bez toho, že by som si dávala špirálu na oči. Mám svetlejšie mihalnice a bez nej sa cítim ako z inej planéty. Keď som sa zoznámila s mojim manželom trvalo viac ako rok, kým ma videl bez krásne vytočených rias. Každé ráno som skôr, ako vstal, utekala do kúpeľne. Ja viem, poriadne strelené..."

Simona (30)

"Zuby sú mojou achilovkou. Na fotkách ich skoro neukazujem, a keď sa zoznámim s niekym novým, tiež mi chvíľu trvá, kým sa dokážem uvoľniť a ukázať i túto časť. Nemám ich hnilé, alebo žlté ako púpavy. Len tiež nie sú dokonalé, ako tie, čo na nás ceria modelky z časopisov. Zubár mi v podstate hovorí, že sú normálne a nechápe, čo riešim. Len v hlave to máme my ženy občas inak nastavené."

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio