BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Na červený koberec v nohaviciach: Známe tváre vymenili róby za štýlovejší styling
zdroj: TASR/AP

Na červený koberec v nohaviciach: Známe tváre vymenili róby za štýlovejší styling

Keď známe hviezdy vymenia šaty a sukne za nohavice, môže to byť občas skutočný zásah do čierneho.

Gigi Hadid

Známa modelka boduje na mólach, v magazínoch i na červenom koberci. A je jedno, čo má na sebe. Gigi jednoducho vie zaujať vo všetkom. Naposledy si ukradla pozornosť v tomto oversize kostýme, ktorý bol jednoznačne výbornou voľbou.

TASR/AP

Bella Hadid

Mladšia sestra Gigi, Bella je taktiež známa vycibreným vkusom. Nemá problém ukázať svoj sexi stránku, no rovnako tak zaujať v pohodlnejšom looku. Ako napríklad v tomto. Veď predsa nie vždy sa musí odhaliť všetko.

TASR/AP

Jennifer Aniston

V džínsoch sa na červenom koberci nedávno ukázala i Jennifer Aniston. Jenn výborne skombinovala ležérny strih riflí s voľnejším sakom. Na neformálnu akciu ako stvorené. Najmä, ak ste rovnaký typ ako Jennifer – hodí sa vám všetko.

TASR/AP

Elizabeth Olsen

Sexi a rafinovane pôsobila herečka Elizabeth Olsen na nedávnej akcii v slnečnom Hollywoode. Biely kostým, vlasy učesané dozadu a výrazný rúž – kombinácia, vďaka ktorej bola počas večera Elizabeth jednoznačne najväčšou hviezdou. Ak vás čaká tiež nejaká spoločenská akcia, inšpirujte sa práve touto talentovanou herečkou.

TASR/AP

Gabrielle Union

Veľmi svieži look nedávno predviedla i Gabrielle Union. Voľné, širšie nohavice sú momentálne horúcim trendom. Ak k tomu pridáte zaujímavú farbu vznikne vám styling, v ktorom budete rozhodne neprehliadnuteľná.

TASR/AP

Felicity Jones

Bielo-čierna kombinácia je klasika, ktorá nikdy nesklame. A nesklamala ani Felicity Jones. Občas sa oplatí staviť všetky karty na jednoduchosť a nadčasovosť. Možno to nie je najoriginálnejší look, ale presne takéto kúsky by nemali chýbať v šatníku každej ženy.

TASR/AP

Zendaya

Zendaya je často označovaná za módnu ikonu. Vie zaujať v róbe, ale i v jednoduchšom looku. Ak sa pozriete na jednotlivé kúsky zvlášť uvedomíte si, že ide naozaj o základné veci, ktoré v kombinácii s nejakým zaujímavým detailom, ako napríklad bielymi lodičkami, môžu urobiť s vašim stylingom hotové divy.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio