BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Čiara srdca rozdeľuje ľudí na 4 skupiny. Toto o vás a vašich vzťahoch vypovedá vaša dlaň!
zdroj: pexels.com

Čiara srdca rozdeľuje ľudí na 4 skupiny. Toto o vás a vašich vzťahoch vypovedá vaša dlaň!

Dokáže odhaliť vaše city a lásku k iným. Do ktorej skupiny patríte vy?

Iste viete, že na našej dlani sa nachádza jemná čiara, ktorá znázorňuje tzv. čiaru srdca, no iste neviete, aký je jej skrytý význam. Je veľmi dôležitý indikátor lásky, citov a všetkého, čo sa spája so vzťahmi k iným ľuďom. Na základe tejto čiary sa ľudia rozdeľujú do 4 skupín, ktorých spájajú okrem podobnej čiary srdca aj rovnaké povahové vlastnosti. Podľa toho, aký má táto čiara tvar určuje ako sa správate k ľuďom a ako sa oni správajú k vám. 

Ako pomocník pri určovaní vašej skupiny vám poslúži nasledujúci obrázok, kde nájdete všetky 4 možné variácie. Tie sú označené písmenami A, B, C a D. Najskôr musíte zistiť, do ktorej skupiny podľa vyznačenej červenej čiary a vašej pravej ruky patríte vy a následne potom si môžete prečítať jej význam a charakteristiku.

healthyfoodteam.com

Skupina A

Vaša čiara srdca končí presne v strede, teda rovno pod prostredníkom. Vy patríte k skupine rodených lídrov a vodcov. Ste veľmi ambiciózna a inteligentná osobnosť. Prevládajú u vás veľké osobnostné kvality, ako dobrý úsudok a schopnosť samostatne robiť väčšie rozhodnutia. K ostatným sa však správate necitlivo a málo empaticky. Často sa dá tvrdiť, že patríte k citovo chladným osobnostiam. 

Skupina B

Vaša čiara srdca sa končí niekde medzi ukazovákom a prostredníkom. K ostatným ľuďom sa správate veľmi ohľaduplne a milo. Okrem toho sa javíte ako osoby, ktoré konajú zdržanlivo a vo vzťahu k druhým sa vyznačujete opatrnosťou a rešpektom. Patríte k osobám, ktorým ľudia dôverujú. Pri ťažkom rozhodovaní aj v otázkach vzťahov vám pomáha starý, dobrý sedliacky rozum. 

Skupina C

Vaša čiara srdca sa končí presne pod ukazovákom. Vy máte presne tie isté osobnostné a charakterové vlastnosti ako ľudia, ktorí patria do skupiny A (pozrite vyššie), i keď ich čiara sa končí presne pod prostredníkom. 

Skupina D

Vaša čiara srdca končí niekde medzi ukazovákom a palcom. Ste veľmi trpezlivá, starostlivá osoba, ktorá sa vyznačuje dobrými úmyslami. Iní ľudia vás majú radi. Najlepšie vás a vašu osobnosť popisuje mäkké srdce. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio