BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 veci, ktoré robia ženu zvodnejšou ako make-up či luxusné oblečenie
zdroj: Photo by Kyle Loftus on Unsplash

3 veci, ktoré robia ženu zvodnejšou ako make-up či luxusné oblečenie

Ženská krása sa ukrýva v iných, podstatnejších záležitostiach. Veci nimi rozhodne nie sú.

Jasné, výzor a sympatie u opačného pohlavia zohrávajú veľkú úlohu, no muži si potrpia aj na iné veci, ktoré na ženách považujú za veľmi sexy a príťažlivé. Okrem dokonalého "nahého" líčenia a najnovších módnych trendov sú pre pánov dôležité aj vlastnosti či schopnosti žien. Tie v mnohých prípadoch považujú za dôležitejšie ako samotný výzor partnerky. 

Vášeň a životný zápal

Pre mužov je žena bez vášne úplne fádna. Správny životný zápal, vedieť na chvíľu spomaliť a robiť veci, ktoré vám prinášajú radosť a napĺňajú vás. Presne o tomto to je. Pre mnoho žien je to veľmi ťažké, no nezabudnite na tú časť vášho vnútra, ktorá vás rozpaľuje. Nájdite si aspoň minimum vášho času pre plnenie svojich túžob a nasledovanie vášne. Uvedomte si, že život je príliš vzácny na to, aby  sme cez neho iba preleteli bez toho, aby sme si ho užili a naplnili. Muži považujú za príťažlivé, keď si žena užíva všetko, čo život ponúka. 

Photo by Morgan Sessions on Unsplash

Zdravá sebadôvera

Veľmi nízke sebavedomie či stratená sebadôvera odrádza naše okolie a všetkých ľudí, s ktorými sa stretneme. Nesebavedomé ženy vidia iba svoje slabé stránky a často sa až príliš porovnávajú s inými. Zdravo sebavedomá žena musí poznať svoju hodnotu a mala by si ňou byť naozaj vedomá, no vôbec nie namyslená. Nafúkanosť pôsobí horšie ako slabá sebadôvera. Každá z nás si musí uvedomiť, že nikto nie je dokonalý a všetci sme "len" obyčajní ľudia. A presne tak by sme k sebe mali pristupovať. Prehliadať drobné chybičky krásy a cítiť sa spokojne a príťažlivo. Avšak musíme k sebe byť aj primerane kritické. Je v poriadku sa o seba starať, no ako radí zlaté pravidlo, všetko s mierou.

Zmysel pre humor

Riešte veci s humorom. Robiť z komára somára a emotívne prežívať každú maličkosť nie je vítané. Ženy, ktoré sa nezačnú okamžite hašteriť a hádať, no namiesto toho vďaka humoru obrátia situáciu pôsobia uvoľnene a s väčším životným nadhľadom. To vám umožní vidieť to naozaj dôležité a podstatné v živote. Naučte sa smiať na maličkostiach a nerobiť si zo všetkého ťažkú hlavu. Zmysel pre humor vám umožní brať život menej vážne a dramaticky. Vaše okolie vás bude mať omnoho radšej a páni z vás nebudú vedieť spustiť oči. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio