BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako zvyknete zaspávať so svojim partnerom? I obľúbená poloha o vašom vzťahu niečo napovie
zdroj: SAMphoto

Ako zvyknete zaspávať so svojim partnerom? I obľúbená poloha o vašom vzťahu niečo napovie

Nie všetky páry zaspávajú ako v romantickom filme. A to, že vás partner neobjíma celú noc neznamená, že vás nemiluje.

Všetko so všetkým súvisí a má nejaký význam. Napríklad i to, do akej polohy sa pred spánok s partnerom uložíte. Niekto preferuje dostatočnú vzdialenosť medzi svojim priateľom, niekto sa potrebuje toho druhého dotýkať. A čo vy? Aká je vaša obľúbená „spiaca“ poloha a čo to vypovedá o vašom vzťahu?

Od seba

Ak ste pri tom ešte aj vytláčaný partnerom, tak zjavne máte po svojom boku trochu sebeckejšieho človeka. Vo vzťahoch sa prejavuje tak trochu egoisticky, takže si dajte na neho veľký pozor. Najmä, ak idete do niečo nového.

Chrbtom k sebe

Možno sa to tak nezdá, ale práve partneri, ktorí preferujú zaspávanie chrbtom k sebe, patria k tým, ktorí tomu druhému bezhranične veria, sú tomu druhému oddaní a v ich vzťahu rozhodne nechýba vášeň.

Držanie za ruky

Niektoré páry sa potrebujú i počas noci držať za ruky s tým druhým. Čo to hovorí o ich vzťahu? Ak je táto potreba vzájomná, tak ide jednoznačne o silný vzťah, ktorý je plný opory a odhodlania „dotiahnuť“ to s tým druhým až do spoločného konca. Ak má túto potrebu len jeden z partnerov, a ten druhý ho vždy odmietne, tak tiež by ste mali byť trochu v pozore. Môže to o ňom prezradiť i to, že ešte nie je pripravený sa vážne viazať.

S hlavou na ramene alebo na hrudi

Táto poloha pôsobí ako z romantického filmu, čo poviete? Väčšinou takto zvyknú zaspávať páry, ktoré sú spolu kratšie. Nazýva sa i ako poloha „novomanželov“. Ak zaspávate na partnerovej hrudi či ramene a on vás objíma rukami, vypovedá to o jeho ochranárskej povahe, oddanosti a potrebe vás pred všetkým chrániť. Nerobte paniku, ak však už takto nezaspávate. Všetky páry sa z tejto pozície časom presunú do inej. O niečo pohodlnejšej.

Na „lyžičky“

Obľúbená a najpopulárnejšia poloha väčšiny dvojíc. Týmto spôsobom zvyknú zaspávať najmä tí, ktorí majú naozaj harmonický vzťah, v ktorom je predsa len niekto dominantnejší. A to ten, kto toho druhého objíma. Ten taktiež pôsobí viac ochranársky.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio