BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Ivany Stanclovej
zdroj: Instagram.com/stanclova.ivana

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Ivany Stanclovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

O tom, že známe Slovenky sú v móde ako doma, vás pravidelne presviedčame v článkoch, kde si predstavujeme ich šatníky a osobitý štýl. V predchádzajúcich úspešných článkoch sme vám predstavili obľúbené outfity Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, Dominiky Navara Cibulkovej a Jany Hrmovej a mnohých ďalších. Dnes vám predstavíme pestrý a svieži štýl Ivany Stanclovej. 

Od koho iného sa predsa inšpirovať, čo sa týka módnych trendov, ako od najpovolanejšej ženy, ktorá patrí medzi popredné fashion bloggerky na Slovensku. Ivana na svojom Instagrame každodenne dokazuje, že má módu naozaj v malíčku a skutočne ňou žije. Krátkovlasá kráska má talent nielen na módu a bloggovanie, ale pracuje aj ako kaderníčka a vizážistka. 

Medzi najdôležitejšie aspekty Ivaninho šatníka určite patrí odvaha a pestrosť. Nebojí sa kombinovať nezlučiteľné materiály, vzory a strihy, ktoré na prvý pohľad nemusia vôbec ladiť, avšak vo výslednom outfite tvoria dokonalý a harmonický celok. Nemožno jej odoprieť ani zmysel pre eleganciu či cit pre ležérne a pohodlné varianty. Nudu v jej šatníku rozhodne nenájdeme. 

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio