BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 7.5. - 13.5.2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 7.5. - 13.5.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - v tomto týždni máte veľkú príležitosť vašej kariére významne napomôcť smerom hore, v prípade, že sa budete na pracovisku plne sústrediť na vaše povinnosti. Dokážete ich vašim logickým myslením a nápadmi obohať a detaily, ktoré v dobrom slova zmysle ,,zaskočia,, aj vašich nadriadených. V pozitívnom slova zmysle prekvapíte aj vašich blízkych, pretože k nim bude ústretoví a milí, čo za posledné obdobie u vás nebolo zvykom, pretože ste v oblasti citov doslova odmietali akékoľvek otvorené prejavy smerom k vám.

Býk
- v pracovnej oblasti vašeho života, budete mať všetko pod kontrolou. Všetky povinnosti a úlohy ste si začlenili podľa priorít a postupne sa vám ich darí podľa ich dôležitosti úspešne riešiť. Vo finančnej oblasti by ste si mali vytvárať určitú rezervu, pretože už dlhodobejšie máte tendencie všetko čo zarobíte aj minúť a niekedy ozaj na nepotrebné veci. V súkromí budete v piatok chcieť organizovať všetko a všetkých okolo vás. Vaše organizačné schopnosti budú využívané s radosťou, ale iba do toho okamžiku, pokiaľ túto snahu dokážete držať v medziach. Pozor aj na nepremyslené flirty.

Blíženci
- všetko, čo máte od vašich nadriadených naplánované v rámci vašich pracovných povinností, dokážete veľmi dobre analyzovať a následne vytvoriť ten najlepší spôsob, ako čo najefektívnejšie ich aj úspešne zvládnuť. Taktiež aj vaše súkromné záležitosti sa vám bude dariť mať pod kontrolou a zvládať ich bez väčších starostí. Počas týchto dní nebudete musieť riešiť s vašimi blízkymi, žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vám mali narušiť pohodu nadchádzajúceho víkendu.

Rak
- je pred vami pokojný týždeň, či už v zamestnaní alebo v súkromnom živote. Nebudete sa musieť naháňať a stresovať, aby ste stíhali dokončiť všetky vaše pracovné povinnosti a ani vaši nadriadení vás nebudú zbytočne zaťažovať svojimi požiadavkami. Taktiež aj v rodinnom kruhu máte všetko zariadené tak, že všetci vaši blízki si plnia svoje úlohy podľa vašeho harmonogramu, ktorý ste im na tieto dni pripravili. Máte tak viac času na vaše osobné potreby, alebo záujmy. Alebo si počas víkendu môžete vyraziť s priateľmi niekam medzi ľudí.

Lev
- v tomto týždni sa zamerajte na vaše klasické, každodenné pracovné povinnosti. Dokážete ich plniť bez problémov. Vaše nové projekty a plány, alebo dôležité rokovania si odložte radšej na iné obdobie. Nebudete schopný sa na ne dostatočne sústrediť. V oblasti citov a lásky, ako aj vzťahov medzi vami rodinou, partnermi a priateľmi bude počas týchto dní prevládať vzájomná zhoda vo všetkom, takže sa nebudete musieť osobne angažovať do žiadnych sporov, alebo nedorozumení, ktoré by vám narušili nadchádzajúci víkend.

Panna
- opäť sa vám v tomto týždni bude dariť zvládať vaše pracovné záležitosti spôsobom daným vašemu znameniu. Dokážete presne analyzovať problematiku a následne vybrať najlepší spôsob, ako ju riešiť. Vašu profesionalitu ocenia aj vaši nadriadení. Vaša rodina je vašou zásluhou zabezpečená čo vám dáva aj otvorene najavo, čo vo vás ešte viac znásobuje celkový pocit spokojnosti. Preto by ste si mohli dopriať ako "odmenu" niečo, čo je vám milé a príjemné. Využite na to nadchádzajúci víkend.

Váhy
- váš zmysel pre detail dokážete v tomto týždni využiť maximálne. Vaše pracovné povinnosti máte zadelené podľa dôležitosti a priorít, čo vám uľahčuje ich postupné zvládanie k spokojnosti nie len vašej, ale aj vašich nadriadených. Sústreďte sa na vaše finančné záležitosti. Bude dobré,ak si vytvoríte malú rezervu. Nemíňajte ich na niečo, čo nieje nevyhnutné. V osobnom živote, v závere týždňa budete mať možnosť využiť aj vaše organizačné schopnosti, o ktoré vás požiadajú vaši blízki, ale nepreháňajte to.

Škorpión
- vašemu znameniu ani počas tohoto týždňa nebudú hviezdy naklonené v spojitosti s vašimi pracovnými záležitosťami. Je to už dlhodobý jav, ktorý vám nedovoľuje naplno rozvinúť a využívať vaše profesionálne schopnosti pri plnení úloh a povinností vo vašom zamestnaní. Ešteže v osobnom živote sa počas týchto dní nemusíte zaoberať ničím, čo by vás ešte viac vyčerpávalo a odoberalo vám energiu. Počas nadchádzajúceho víkendu si nájdite nejaké pokojné miesto, kde by ste sa mohli venovať sebe. Doprajte si poriadny relax spôsobom, ktorý je pre vás najpríjemnejší.

Strelec
- počas tohoto týždňa sa vám otvárajú nové pracovné príležitosti a ponuky na spoluprácu. Sústreďte sa pre to na ne a pristupujte k nim maximálne zodpovedne. Budete takto schopný oddeliť serióznych partnerov od tých, ktorí majú iba snahu využívať vás a vaše schopnosti pre vlastné potreby. V súkromí, sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by mali mať na vás negatívne dopady. Vy muži, ktorí ste nezadaní, dávajte si počas týchto dní pozor na opačné pohlavie. Nezverujte sa im zo svojimi pocitmi hlavne, ak je to nejaká nová známosť.

Kozorožec
- máte pred sebou pracovne úspešný týždeň, počas ktorého si dokážete zabezpečiť aj dobré finančné zisky. Jedinou príčinou, ktorá by vám v tom mohla zabrániť budete vy sami, pretože sa vnútorne nebudete cítiť v pohode, čo vám bude brať vôľu a chuť do práce. Prekonajte to. Využite na to vaše súkromie. Máte okolo seba rodinu, ktorá vás podporuje a fandí vám. Vy, čo máte partnerov, skúste sa im viac otvoriť. Vy nezadaný, dajte šancu tomu , kto už dlhodobo usiluje o vašu pozornosť.

Vodnár
- snažte sa nezaťažovať vašu hlavu tým, že sa vám pracovne a finančne nedarí už dlhodobo, pretože by ste sa dostávali do depresie a pocitu zúfalstva a bezmocnosti. Venujte sa vašim každodenným povinnostiam ešte s väčším úsilím ako do teraz. Nieje dôvod na rezignáciu. To dobré je pred vami a postupne sa k nemu blížite. Buďte trpezlivý. V osobnom živote aj počas týchto dní nenastávajú žiadne zásadné zmeny. Preto ak to nieje nevyhnutné nemeňte na tom nič. Zamerajte sa na seba, na vaše pocity a myšlienky. Urobte si v sebe poriadok.

Ryby
- ste v období pokoja a stability či už v pracovnej, alebo osobnej oblasti vašeho života, a tak to bude aj počas tohoto týždňa. V zamestnaní ide všetko podľa plánovaného harmonogramu. Vaše povinnosti si plníte na čas a bez reklamácii. Medi vami a spolupracovníkmi prevláda pohoda a vzájomná podpora. Rovnako tak aj medzi vami, vašimi partnermi, ale aj celou rodinou. Snažte sa tento stav udržať a nebude od veci, ak k jeho upevneniu prispejete svojou troškou. Napríklad tým, že vašim blízkym počas víkendu pripravíte nejaké kulinárske prekvapenie.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio