BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 dôvody, prečo majú ženy potrebu flirtovať, i keď sú zadané!
zdroj: SAMphoto

4 dôvody, prečo majú ženy potrebu flirtovať, i keď sú zadané!

Je to len úlet. Niečo neškodné, čo však dokáže s našim sebavedomím urobiť veľa. Priznali sa čitateľky. A toto sú 4 dôvody, prečo podľa nich i zadané a spokojné ženy, z času na čas flirtujú s ostatnými.

Nuda v manželstve

„Bohužiaľ, stáva sa, že partneri sa vo vzťahu nudia. To je i môj prípad. Manžela milujem, ale sme spolu od strednej, takmer 15 rokov a ja mám občas pocit, že o niečo prichádzam. Tak si sem-tam vyrazím zaflirtovať.“  Lucia (32)

Vzrušenie

„Je to vzrušenie, ktoré z času na čas každý z nás potrebuje. Ja som spokojná so svojim manželom, rozhodne nemám v úmysle ho podvádzať, ale jednoducho mám rada ten riskantný pocit. Najradšej flirtuje s tými, ktorí by to pokojne mohli na mňa „prásknuť“. Viem, že by sa mi to mohlo vypomstiť, ale zatiaľ sa tak nestalo.“  Martina (38)

Provokácia ako predohra

„Môj manžel si užíva, ak niekde v spoločnosti flirtujem pred jeho očami s inými. On miluje ten pocit, keď som žiadaná i u iných a ešte viac miluje pocit, keď im nakoniec dá najavo, že i tak to bude on, kto si ma nakoniec odnesie domov. Je to pre nás akási predohra.“ Andrea (28)

Sebavedomie

„Každá žena potrebuje občas zdvihnúť sebavedomie. Neškodné flirtovanie je na to ako stvorené. Cítim sa potom viac sexi, sebavedomejšie a viac žensky a dokonca mladšie. I keď sú ženy zadané, potrebujú cítiť, že sú naďalej atraktívne a žiadané i pre iných mužov. Je to taká psychológia.“  Katka (36)

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio