BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Výška ani svaly nás nezaujímajú! Toto si ženy v skutočnosti na mužoch všímajú najviac
zdroj: SAMphoto

Výška ani svaly nás nezaujímajú! Toto si ženy v skutočnosti na mužoch všímajú najviac

Chcete vedieť, čo naozaj ženy chcú? Možno budete prekvapení...

Mnohí muži sa domnievajú, že ženy sú rovnako povrchné, ako oni. Že hľadáme partnerov na základe výzoru či majetkového zabezpečenia. Že viac, ako o povahu nám ide o tehličky na bruchu a kruhy na autách... Samozrejme, sú i také, rovnako, ako sú muži, ktorí hľadajú ženy len s prsiami veľkosti minimálne C a zadkom ako Jennifer Lopez...

Ale ak to zhrnieme v globále, nám ženám ide o iné veci, teda o vlastnosti, ktoré sú oveľa viac rozhodujúce ako svaly a tie kruhy... Ide nám vlastne o jednu jedinú vlastnosť, ktorú si všímame hneď. O jeho správanie. Konkrétne jeho správanie k rodine. Ako sa muž vyjadruje o svojej rodine, prípadne o súrodencoch... My ženy sme rodinne založené a ak hľadáme toho pravého, práve toto si všímame najviac. Zaujíma nás, ako komunikuje so svojimi najbližšími, pretože i na základe toho sa dá vyčítať, čo môžeme o daného muža v budúcnosti čakať.

Takže, môžete byť vysokí, pohľadní, ale ak ste arogantní voči svojim najbližším,voči rodičom sa nesnažíte prechovávať úctu a robíte frajera, že sú len otravní atď., tak ďaleko nezájdete. V tomto prípade asi nikde.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio