BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hollywoodske herečky zatienili známe topmodelky: V Cannes nechýbali ani krásna Bella Hadid či Petra Němcová
zdroj: TASR/AP

Hollywoodske herečky zatienili známe topmodelky: V Cannes nechýbali ani krásna Bella Hadid či Petra Němcová

Filmový festival je v plnom prúde.

V slnečnom Cannes prebieha už niekoľko dní najznámejší filmový festival, ktorý prilákal i tentokrát desiatky známych herecov a herečiek. No červený koberec je posledné dni plný skôr dlhononých modeliek. Aj tie sú už roky neodmysliteľnou súčasťou tohto festivalu a zdá, že tento ročník zatiaľ patrí im. Všetká pozornosť sa sústreďuje najmä na mená ako Bella Hadid či Kendall Jenner, ktoré sú v Cannes už od začiatku a na červenom koberci predviedli už niekoľko dokonalých lookov. Dokonca sa z Belly stala zatiaľ nekorunovaná kráľovná festivalu.

Bella žiari pri každej príležitosti. Či už na oficiálnej večernej premiére, alebo na sprievodných programoch. 21-ročná modelka však má dôvod na úsmev. A nie je to len tým, že je veľmi žiadaná v modelingovej brandži. Pošepkáva sa, že sa opäť dala dokopy so svojim expriateľom, bývalým partnerom Seleny Gomez, The Weekend(om).

Okrem Belly sa podarilo v posledných dňoch zahviezdiť i jej kamarátke Kendall Jenner. Tá predviedla dva looky, v jednom pôsobila nežne a veľmi dievčensky, no v tom druhom sa zmenila na femme fatale. V sexi a priesvitných mini šatách ukázala viac, ako chcela. A možno práve to, čo chcela...

Do zoznamu topmodeliek, ktoré zaujali v týchto dňoch patrí i česká kráska Petra Němcová či krásky ako Sara Sampaio a Izabel Goulart, Elsa Hosk.

Petra Němcová

Sara Sampaio

Izabel Goulart

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio