BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 14.5.-20.5. 2018
zdroj: Pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 14.5.-20.5. 2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň.

15.5 nov v znamení BÝKA. O 12.50 hod. Ak mate problém s financiami, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - počas tohoto týždňa budete prekypovať výbornými organizačnými schopnosťami a energiou zvládať aj tie najťažšie úlohy bez problémov, ale iba za predpokladu, že rozložíte vašu energiu vyvážene, hlavne ak pôjde o spoluprácu s vašimi kolegami. Ak bude potrebné, vysvetlite im trpezlivo všetko, čomu neporozumejú. Vráti sa vám to v pozitívnom slova zmysle. Získate si ich dlhodobý rešpekt. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote budú vaše názory vašimi blízkymi akceptované iba v tom prípade, že ich budete vedieť prezentovať pokojne a bez emócii.

Býk
- v zamestnaní by ste mali pondelok využiť hlavne na pracovné rokovania a nové dohody na spoluprácu. Na tieto záležitosti máte podporu nebeskej oblohy. Ostatné dni pracovného týždňa budú prebiehať normálne. Budete zvládať vaše povinnosti doťahovať do úspešného konca. V rodinnom, či partnerskom spolužití sa nebudú vyskytovať žiadne výstrednosti, ktoré by si od vás vyžadovali osobnú angažovanosť, ale iba za predpokladu, že ste v nedávnej minulosti nezanedbali, alebo nebagatelizovali nič, z čoho by mohli vzniknúť problémy, ktoré by vás dlhodobo zaťažovali.

Blíženci
- vaše znamenie je obdarené dobrou rétorikou a tá bude počas tohoto pracovného týždňa vašou najsilnejšou "zbraňou", ktorou sa vám bude dariť zvládať všetko, čo je pre vás v zamestnaní dôležité. Doslova, dokážete všetko a každého "ukecať", a tak dosiahnuť to, čo potrebujete. V osobnom živote sa vám rovnako tak bude dariť získavať si pozornosť vašeho okolia, pretože budete zhovorčivý, zábavný, budete mať každému čo povedať. Počas víkendu si pozvite priateľov. Doprajte si trochu zábavy.

Rak
- máte pred sebou pracovne naozaj plodný týždeň. Budete schopnosti správne analyzovať všetky problémy, a tak predchádzať problémom, ale aj stratám, čo ocenia hlavne vaši nadriadení a nezostane to iba pri ich uznaní, ale môžete očakávať aj finančnú odmenu. V citovej oblasti, v rodinnom a partnerskom spolužití budete počas týchto dní prežívať pohodu a pokojnú atmosféru. Všetci vaši blízky vám budú otvorene prejavovať svoju náklonnosť, čo vás bude napĺňať radosťou a šťastím.

Lev
- máte pred sebou týždeň, počas ktorého môžete na pracovisku dosiahnuť veľké pokroky a posun smerom dopredu v každých vašich aktivitách, ale za predpokladu, že sa nedáte ovplyvňovať vašimi vnútornými pocitmi, ktoré budú trochu "roztekané", čo vám bude brániť dostatočne sa sústrediť. Snažte sa premôcť. Oplatí sa vám to. Potrebnú pohodu čerpajte v kruhu vašej rodiny. V nej máte dostatok pozitívnej energie a potrebného elánu, ktorý vám bude počas týchto dní chýbať. Vaša rodina vám to všetko veľmi rada poskytne.

Panna
- vaša povestná pracovitosť bude v tieto dni podporená aj dobrými vyjadrovacími schopnosťami, ktoré ešte viac znásobia vaše úspechy. Preto sa neobávajte povedať to, čo chcete ani vašim nadriadeným. Vaše slová padnú na úrodnú pôdu. V osobnom živote milo prekvapíte vašich blízkych svojou zhovorčivosťou. Bude to pre nich niečo nové, pretože sú u vás navyknutí skôr na vaše praktické jednanie ako na slová. No môžete si byť istý, že tým u nich nestratíte, ale naopak, ešte viac získate.

Váhy
- pondelok je pre vás deň, v ktorom sa vám bude dariť uzatvárať dobré a výhodne pracovné dohody, ktorými si dlhodobo zabezpečíte spoluprácu a samozrejme aj finančné príjmy. Od utorka do piatku si budete plniť všetky vaše úlohy bez problémov. Ak ste počas minulého týždňa venovali dostatok pozornosti vašim rodinným záležitostiam, máte možnosť si počas týchto dní spoločne s vašimi blízkymi užívať príjemné chvíle naplnené pohodou a vzájomným porozumením. Počas víkendu sa vyberte niekam von s priateľmi.

Škorpión
- ani tento týždeň vám pracovne nedožičí nič naviac, iba to, čo si budete musieť tvrdo odpracovať. Ale nech vás teší to, že sa vám napriek pokračujúcemu obdobiu prekážok bude dariť dosahovať dobré výsledky, ktoré nezostanú bez povšimnutia vašich zamestnávateľov. V kruhu vašej rodiny sa budete počas týchto dní cítiť príjemne. Veľmi jej záleží na tom, aby ste sa v spoločnosti vašich najbližších cítili v pohode, a preto robia všetko tak, aby ste sa nemuseli zaťažovať ničím a mali tak čas na odpočinok a relax.

Strelec
- v tomto týždni neriešte na pracovisku nič a nikoho. Sústreďte sa na vaše povinnosti a projekty, ktoré ste si na tieto dni naplánovali. Máte totiž veľmi silnú podporu nebeskej oblohy dosahovať dobré výkony a výsledky, ktoré vám zaručujú ozaj slušné finančné zisky. Podporu vo všetkých vašich záležitostiach očakávajte aj do vašej rodiny a partnerov. Máte v nich ľudí, ktorí sú pre vás ochotný kedykoľvek urobiť, alebo obetovať všetko. Preto by ste sa im za ich podporu mohli počas víkendu odvďačiť tým, že s nimi tieto dni voľna budete tráviť pri spoločných aktivitách.

Kozorožec
- máte pred sebou pracovne naozaj veľmi úspešný týždeň. Všetko, do čoho sa pustíte vám bude nie len vychádzať, ale prinesie vám aj veľmi uspokojivé finančné zisky. Môžete riešiť aj náročné úlohy. Nebudete mať problém s ich úspešným zvládnutím. V osobnom živote sa taktiež môžete tešiť z priazne nebeskej oblohy, ktorá vám bude nápomocná pri riešeniach záležitostí, ktoré chcete, aby vám vyšli podľa vašich predstáv. Tak neváhajte a začnite sa im venovať. Je dôležité, aby ste pre to urobili vy, ako prvý, maximum.

Vodnár
- aj v tomto týždni sa budú vaše snahy míňať účinkom, čo vás môže dostávať do psychickej nepohody, z ktorej budú prameniť depresie a celková podráždenosť. Riešte preto všetko v takom poradí, ako to k vám prichádza. Nič neplánujte dopredu. Vaše finančné záležitosti obmedzte iba na to najnutnejšie. Vaše súkromie bude počas týchto dní ovplyvňované ľuďmi okolo vás. Preto je dôležité, aby ste uvážene a bez emócií zvážili, ako budete na nich reagovať.

Ryby
- v zamestnaní sa počas tohoto týždňa zamerajte iba na nutné pracovné povinnosti a všetko ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie, pretože nebudete mať dostatok vnútornej energie a schopnosti sústrediť sa na zložitejšie úlohy. Taktiež aj v oblasti citov a lásky budete počas týchto dní citlivejšie reagovať na všetko ako v iné obdobie, preto sa snažte zachovať si pokojnú myseľ. Je to iba dočasný stav. Víkend využite na dlhé prechádzky v prírode. Tá vám pomôže upokojiť sa a načerpať stratený elán.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio