BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Strelci nemajú radi pochybnosti, Ryby zase chybičky. A čo stresuje iné znamenia?
zdroj: Photo by Nick Karvounis on Unsplash

Strelci nemajú radi pochybnosti, Ryby zase chybičky. A čo stresuje iné znamenia?

Možno ste si to doteraz ani neuvedomili, ale toto stresuje vaše znamenie najviac.

Všetko so všetkým súvisí, preto aj toto vám dokáže vaše znamenie napovedať.

Baran

Trápi vás, keď nedostanete to, čo presne v danej chvíli chcete. To je druh stresu, ktorý vás okamžite premení na nervóznych a nedočkavých. Barani sa zriedka dokážu dobre vyrovnať s čakaním. Trpezlivosť nie je vašou silnou stránkou.

Býk

Pre vás je najstresujúcejšia vec zo všetkého to, že niečo neviete. Máte veľkú predstavivosť, ktorá vám však v rôznych situáciách pomáha vymýšľať najmä tie horšie scenáre. Máte radi pevné fakty, o ktoré sa môžete oprieť. 

Blíženci

Vášmu znameniu spôsobujú najväčšiu dávku stresu situácie, kedy je potrebné rozhodnúť sa medzi dvoma rozličnými vecami. Neustále si opakujete svoje možnosti, no napriek tomu si neviete vybrať to, čo je pre vás to pravé. Čím dlhšie vaše rozhodovanie trvá, tým viac sa cítite v strese a pod tlakom. 

Rak

Stresujete sa už len pri predstave, že strávite celý deň mimo vášho domova, ktoré pre vás predstavuje vaše pohodlné kráľovstvo. Radi trávite svoj voľný čas doma. Nerobí vám problém opustiť váš domov, ale iba ak to netrvá príliš dlho. 

Photo by Xavier Sotomayor on Unsplash

Lev

Vás najviac vyvedie z rovnováhy stret rôznych názorov. I keď sa vaša povaha vyznačuje ako láskavá, veselá a priateľská, tak absolútne nemôžete vystáť, keď niekto spochybní vaše myslenie a názory. Cítite sa v rozpore, pretože na jednej strane chcete byť láskaví a na druhej strane chcete brániť svoj názor.

Panna

Milujete ten pocit, keď máte posledné slovo vy, i keď je to pre vaše okolie zvyčajne veľmi nepríjemné či urážlivé. Panny sú šťastné najmä vtedy, keď majú všetko pod kontrolou a nerobí im problém to zdôrazňovať. 

Váhy

Aj keď možno nechtiac alebo bez postranných úmyslov a "nutné zlo", váhy veľmi často klamú nielen svoje okolie, ale aj neznámych či potenciálnych partnerov. Na prvý pohľad nevinné lži a malé klamstvá, no vo výsledku nespočetné množstvo. Práve toto je obrovský zdroj stresu pre vaše znamenie. 

Škorpión

Trápite sa, že vás vaše okolie podceňuje a stresuje vás, ak vás považujú za niečo menej, i keď to možno nie je pravda. Napríklad ak vám niekto povie, že ste krásna, vás celý zvyšok dňa bude trápiť otázka, prečo vás namiesto toho nenazval nádhernou.

Photo by Benjamin Combs on Unsplash

Strelec

Najviac vás zneisťujú pochybnosti okolia. Tie vám vytvoria dostatok stresu na celý život. Strelci sú talentovaní a veľmi nadaní, no svoje schopnosti nikdy nepodceňujú. Stres vám nespôsobuje vaša pochybnosť, ale nedôvera vo vás zo strany okolia. 

Kozorožec

Milujete mať prehľad vo všetkom, čo sa deje vo vašom okolí. Orientujete sa v programe vašich priateľov a neujde vám žiadny ich krok. Najväčšiu hrôzu a paniku vo vás vyvoláva práve nevedomosť a strach, že vám niečo ujde. 

Vodnár

Charakteristické pre vás sú pochybnosti. Neveríte sebe, svojim schopnostiam a svojmu nadaniu. Často máte pocit, že nikdy nebude nič dobré a všetko čoho sa dotknete, spôsobí problém. Môže sa stať, že občas sabotujete svoje plány a sny iba preto, lebo neveríte v seba. Tento nešťastný pocit vás neustále veľmi trápi a naozaj veľmi stresuje. 

Ryby

Pre vás predstavuje najväčšiu dávku stresu čo i len malá chybička. Milujete, keď je všetko tak, ako má a všetko ide podľa plánu.  Vaša rodina, priatelia, partner a práca. Všetko musí byť v tých správnych koľajach. Ak sa niečo (aj keď iba troška) pokazí, naruší sa vaša rovnováha a všetko ostatné, ako správny "stresmajster", negatívne ovplyvníte. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio