BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na tieto ženy! Majú tendenciu flirtovať s mužmi viac, ako ostatné! Prečo?
zdroj: SAMphoto

Pozor na tieto ženy! Majú tendenciu flirtovať s mužmi viac, ako ostatné! Prečo?

Najmä prichádzajúce letné obdobie je pre tieto ženy ako stvorené na flirtovanie s opačným pohlavím.

Leto je obdobie, kedy sa každý môže nechať uniesť atmosférou a občas urobiť niečo, čo by možno nikdy neurobil. Ak si chcete ustrážiť svoju polovičku, mali by ste si dať pozor na niektoré ženy. Konkrétne na tie, ktorých profesiou je práca vo večerných či nočných podnikoch. Práve u týchto žien je súčasťou ich práce i flirtovanie, ktoré spočiatku môže pôsobiť nevinne, ale pokojne môže prerásť i do niečoho vážnejšieho.

Výhodou týchto žien je to, že sú veľmi komunikatívne, večne sa usmievajú a ako iste viete, to je to, čo mnohých mužov zaujme na nežnejšom pohlaví najviac. Prirátajte k tomu letné oblečenie, ktoré skôr viac odhaľuje, než zahaľuje a výsledok je jasný. 

Možno si poviete, že s tým už nič nenarobíte, ale pozor, môžete! Ak má váš partner obľúbené podniky, pokojne si občas vyrazte na menší prieskum. Ale bez neho a hlavne vtedy, ak si budete istá, že tam nebude. Aby ste neboli za stíhačku. A čo je hlavné, nikdy sa ho pred odchodom von nesnažte od posedenia s priateľmi odradiť. Mohlo by to skončiť hádkou a hádajte, komu by sa mohol vyžalovať? A hneď by bolo zarobené na problém. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio