BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Po svadbe budú pre Meghan platiť nové módne pravidlá: Čoho sa musí vzdať a čo začať nosiť?
zdroj: TASR/AP

Po svadbe budú pre Meghan platiť nové módne pravidlá: Čoho sa musí vzdať a čo začať nosiť?

Vziať si princa je možno splneným snom, no prináša to zopár povinností. Po svadbe si napríklad krásna Meghan nebude môcť obliecť tieto veci.

Kráľovská svadba klope na dvere. Už 19.mája si Meghan Markle a princ Harry povedia manželské áno. A od toho momentu začnú pre nového miláčika Anglicka, krásnu Meghan, platiť nové pravidlá. Aj tie módne.

Nikdy nebude môcť nosiť čierne outfity

  Samozrejme, výnimkou sú pohreby a smútočné akcie, ale inak sú looky, ktoré milujú mnohé ženy, teda celé čierny outfity pre Meghan jednoducho tabu. Zaujímavosťou však je, že pri cestovaní musia mať takéto veci vo svojej batožine, pretože, keby sa vracali z nejakej cesty práve v čase, keby došlo k nejakej smútočnej udalosti, bolo by neprípustné, aby sa čo i len pri vychádzaní z lietadla ukázala v inej farbe. To sa týka všetkých členov kráľovskej rodiny.

  TASR/AP

  Žiadne krátke veci a "rizikové" modely

  Meghan sme síce doteraz vídali i v odvážnejších kreáciách, no i tomu bude po svadbe koniec. Nemôže sa jej napríklad stať, že si vybehne v šortkách alebo v šatách, ktoré by pre nepriazeň počasia (vetra) mohli ukázať viac, ako je vhodné. Všetky jej veci musia byť dôkladne spracované a v strihoch, ktoré nie sú príliš tesné.

  TASR/AP

  Stop holým nohám

  Pančuchy vždy a všade. Nemôže sa stať, že ich mať nebude. Napríklad ako pri slávnostnom oznámení ich zasnúbenia, kedy si Meghan vyslúžila kritiku. Takýmto chybám sa musí teraz vyvarovať a ku každej sukni či šatám jednoducho začať nosiť pančuchy v telovej farbe. No protokol je jednoducho protokol.

  TASR

  Žiadne výrazné laky na nechty ani rúže

  Britský odborník na etiketu Grant Harrold ďalej uvádza, že pre Meghan budú minulosťou i výrazné laky a rúže. Vraj preto, aby zbytočne nepriťahovala na seba pozornosť. Zaobstarať si môže neutrálne a čo najprirodzenejšie odtiene.

  Najnovšie z kategórie: Celebs

  Pozri viac

  Odporúčame

  Fun rádio