BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Čo nám muži nehovoria? 5 tajomstiev, ktoré nám nikdy nepovedia
zdroj: pexels.com

Čo nám muži nehovoria? 5 tajomstiev, ktoré nám nikdy nepovedia

Myslíme si, že už o nich vieme všetko, no aj tak nám niektoré veci unikajú. Toto ste o nich rozhodne nevedeli.

Nás ženy zaujíma všetko, čo sa okolo našich partnerov deje. Milujeme, keď máme vo všetkom jasno a vieme, aké majú naši drahí koníčky alebo napríklad poznáme po mene všetkých ich kamarátov. No existujú aj určité veci, ktoré našej pozornosti ušli a my ako správne ženy potrebujeme vedieť aj tie. Toto je 5 z nich. 

1.Potrebujú čas pre seba

Áno, aj silní a zodpovední muži potrebujú čas pre seba. Faktom je, že aj keď to nepriznajú, samotu si veľmi užívajú užívajú. I keď máme pocit, že to nie je pravda, i oni potrebujú sem-tam trocha času osamote a vytriediť si všetky svoje myšlienky. Vypustia z hlavy všetky prípadné problémy či povinnosti a tešia sa z vyslúženého odpočinku a relaxácie. 

2.Maličkosti neexistujú

Muži nemyslia na detaily a na maličkosti. Všetko vidia ako jeden veľký celok a všetko vnímajú globálne. Nám nezostáva nič iné, ako sa zmieriť s tým, že sa nikdy nenaučia myslieť na všetky naše drobnosti. Ale predsa, čo iné by zostalo nám? Z ich vnímania plynie jedno veľké ponaučenie pre nás ženy. Niekedy sa priveľmi sústredíme na všetky nepodstatné drobnosti, ktoré nám bránia užívať si život ako celok. 

unsplash.com

3.Boja sa

Je známe, že muži radi vystupujú ako neohrození hrdinovia a pred ženami nikdy nepriznajú svoju slabosť. Túžia po tom, aby sme ich tak aj vnímali a vzhliadali k nim. No to však neznamená, že to tak naozaj aj je, pretože i muži pociťujú strach a obavy. Často o sebe pochybujú, o svojich rozhodnutiach a niekedy majú strach aj zo svojej budúcnosti. 

4.Porovnávajú

Toto je ten dôvod, prečo sa pozrú na každú, ktorá okolo nich prejde. Príroda zariadila, že muži si svoju partnerku vyberajú tak, aby to bola z ich pohľadu najlepšia matka pre ich deti. Či sa nám to páči alebo nie, obzrú sa vždy. No keďže už majú vás, ako svoju partnerku, tak pri ostatných vždy iba zhodnotia, že lepšie si vybrať nemohli. 

5.Potrebujú podporu

Muži potrebujú morálnu podporu, rovnako ako ženy. Možno aj o niečo viac, aj keď to nikdy nepovedia nahlas. Mať niekoho, o koho sa môžu oprieť je dôležité pre nás všetkých. Preto ak vášho milovaného čaká veľký deň, kedy potrebuje vašu oporu, buďte tu preňho. Neuveríte ako veľmi toto gesto ocenia. 

    Najnovšie z kategórie: Lifestyle

    Pozri viac

    Odporúčame

    Fun rádio