BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tieto 3 znamenia najčastejšie sabotujú svoje vzťahy
zdroj: Photo by Wesley Quinn on Unsplash

Tieto 3 znamenia najčastejšie sabotujú svoje vzťahy

Máte pocit, že vaše vzťahy ľahko krachujú? Možno za to môže vaše znamenie.

Všetky vzťahy sú náročné, ale niekedy sa stane, že nevedomky sabotujete to najlepšie vo vašom živote jednoducho kvôli vášmu znameniu. Zistite viac o sebe a vyhnite sa nástrahám, ktoré môžu zničiť váš krásny vzťah. 

Najhoršie na tom sú práve vodné znamenia, teda Rak, Ryby a Škorpión. Vo zverokruhu sú navzájom v uhle 120 stupňov a medzi ich spoločné vlastnosti patrí citlivosť, vnímavosť, intuícia, pasivita, tajomnosť a záujem o veci tajomné či skryté. Sú veľmi nabití svojimi vlastnými emóciami (čo je niekedy až deštruktívne a násilné) a veľmi radi sa o ostatných starajú.

Rak

Vaše (miestami až doterné) správanie by mohlo vášho partnera obťažovať. Váš vzťah vystavujete veľkému risku, pretože vášho partnera odradzujete neprimeranou láskou a extrémnou pozornosťou. Chcete sa o partnera starať po celý čas, čo je najprv sladké, ale vedie to k tomu, že mu začnete liezť na nervy. Preto nezabúdajte, že menej je niekedy viac. 

unsplash.com

Škorpión

Dajte si pozor na žiarlivosť, pretože môže spôsobiť rozvrat vo vašich vzťahoch. Ste vynikajúci vodca kvôli tomu, že ste veľmi vynaliezavý. No vyhnite sa prílišnému podozrievaniu. Intenzívna žiarlivosť nie je jediným démonom, ktorý vás trápi. Máte sklony stavať sa na odpor a vzdorovať voči ostatným, čo môže mať naozaj škodlivý vplyv na celkovú pohodu vo všetkých druhoch vzťahov. 

Ryby 

Neustále sa hráte vo vzťahu na obeť, čo môže poškodiť každý stabilný vzťah. Všetko začína práve vtedy, keď ste zamilovaní a čím dlhšie zotrvávate vo vzťahu. Vtedy máte väčšiu tendenciu robiť zo seba obeť. Podľa Bustle, budete sabotovať váš vzťah kvôli vašej potrebe uniknúť realite, keď to bude ťažké a náročné.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio