BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 znamenia, ktoré vám odpustia všetko
zdroj: Photo by Chad Madden on Unsplash

3 znamenia, ktoré vám odpustia všetko

Dokonca aj neveru!

Nikto nemá rád zradu, klamstvá či iné prehrešky, ktorých sa bežne dopúšťame. Odpúšťanie a udobrovanie patrí vo vzťahoch k “povinným jazdám”, ktorým sa občas nikto z nás nevyhne. Odúšťanie však závisí aj od znamenia, v ktorom je váš partner narodení. Najrýchlejšie vám vaše previnenia odpustia muži, ktorí sú narodení v znamení Ryby, Vodnár a Rak. 

unsplash.com

Ryby

Toto znamenie vám dá milión nových šancí a vlastne všetko, po čom túžite. V skutočnosti, odmietajú pripustiť, že by o vás mohli prísť. Vyhýbajú sa akejkoľvek strate blízkej osoby. Preto Ryby ako jedny z mála odpustia svojim partnerkám všetky chyby a sklamania. Dokážu odpustiť dokonca aj neveru. 

Vodnár

I keď možno napriek konfliktu príde k rozchodu, Vodnári sa vždy vrátia k svojim milovaným, i keď s tým ich priatelia nesúhlasia. Beznádejné romantické duše veria, že zotrvať vo vzťahu dokážu aj napriek prekážkam okolia a veria, že láska prekoná všetko.

Rak

Ak zlomíte srdce mužovi v tomto znamení, aj napriek tomu sa nebude vedieť od vás odtrhnúť a sám sa k vám vráti. Verte či nie, odpustia vám veľmi jednoducho, no aj oni majú svoje limity. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio