BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 28.5. - 3.6.2018
zdroj: pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 28.5. - 3.6.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

29.5 je SPLN v znamení STRELCA o 15:22 hod. Kto túžite po ďalekých cestách alebo po práci v cudzine, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- máte pred sebou pracovne ozaj plodný a úspešný týždeň, počas ktorého si môžete domôcť aj k lepšej pozícii, ale iba za predpokladu, že sa nebudete voči vašim kolegom správať povýšenecky a podráždene v prípade, že nebudú schopní okamžite reagovať na vaše pokyny. V osobnom živote, v citoch a láske bude aj počas týchto dní prevládať hlavne pohoda a pokojná atmosféra, ale opäť iba za predpokladu, že sa aj vy budete prispôsobovať požiadavkám vašich blízkych a nie len oni vašim.

Býk
- počas tých dní sa vám vaše pracovné plány budú odvíjať podľa vami nastavených parametrov, takže sa nemusíte obávať, že by ste nedokázali záväzky voči vašim partnerom plniť na čas a v stopercentnej kvalite. V súkromí budete hlavne vy, nezadaní trochu v rozpakoch, pretože túžite po cite a láske, ale tieto letné dni vás budú lákať aj na nezáväzné flirty. Nechajte veciam voľný priebeh, pretože je dosť možné, že z flirtu sa môže postupne vyvinúť niečo seriózne a trvalé. Vy zadaní, máte pred sebou dni pohody a harmónie po boku vašich partnerov.

Blíženci
- je pravdepodobné, že sa v tomto pracovnom týždni budete trochu nudiť, pretože vaši nadriadení od vás nebudú vyžadovať žiadne mimoriadne výkony a nebudú vás ani zaťažovať prácou naviac. Aspoň vám ostane viac energie a elánu na vaše súkromné aktivity, ktoré si môžete spestriť tým, že do nich zapojíte vašich blízkych alebo priateľov. O to väčšiu zábavu môžete od nich očakávať. Samozrejme, že budete opäť stredobodom pozornosti, pretože budete nesmierne výrečný a budete svojimi trefnými pripomienkami zabávať celé okolie.

Rak
- tento týždeň bude patriť vám, či už pôjde o vaše pracovné alebo osobné záležitosti. Ste plný energie a elánu, čo sa bude v zamestnaní pozitívne prejavovať aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V oblasti rodinných záležitostí, ktorá je pre vaše znamenie nesmierne dôležitá, bude prevažovať pohoda a veľmi milá atmosféra, ktorou vám vaša celá rodina chce preukázať svoju vďaku za všetko, čo pre nich robíte. Preto by bolo super, ak by ste si na víkend naplánovali niečo, čo by ste všetci spolu mohli robiť.

Lev
- ak ste sa v poslednom období cítili trochu unavený z neustáleho pracovného zhonu, tak tento týždeň vám umožní trochu poľaviť vo vašom nasadení. No cez to všetko, môžete očakávať uspokojivé výsledky. Zostane vám tak viac energie a priestoru pre vašich blízkych, pre ktorých je v poslednom období vzácnosťou s vami tráviť trochu viac času pre vaše povinnosti v zamestnaní. Takže asi už viete, ako si naplánujte nastávajúci víkend. Správne, s rodinou a spoločnými aktivitami.

Panna
- pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň dosť zvláštny, pretože nie ste navyknutý na to, že si môžete na pracovisku dovoliť aj poľaviť vo vašich výkonoch. Ale počas týchto dní vám bude stačiť zapnúť na polovičné obrátky a aj tak to bude dosť na to, aby ste úspešne všetko zvládli. Zato v osobnom živote môžete využiť vašu prebytočnú energiu na čo len budete chcieť. Nikto vám nebude v ničom brániť. Prekvapte vašich blízkych počas víkendu a usporiadajte pre nich nejaký atraktívny program plný zábavy a pozvite aj priateľov.

Váhy
- nech pracujete v akejkoľvek profesii, máte isté, že všetko na vašom pracovisku budete zvládať v pohode, bez stresu a tlakov zo strany vašich nadradených. Zato v súkromí budete mať trochu problém usporiadať si vaše myšlienky a pocity. Týkať sa to bude hlavne vás nezadaných, ktorí by ste chceli milovať a byť milovaní. No na druhej strane vás bude počas týchto dní lákať aj niečo dobrodružné v podobe flirtov a nezáväznej zábavy. Vy zadaní prežijete s vašimi partnermi pokojný víkend.

Škorpión
- bohužiaľ sa opäť pripravte na pracovne náročný týždeň, ktorý bude hlavne o prekážkach a problémoch, ktoré vám budú odoberať energiu a schopnosť plne sa sústrediť na vaše povinnosti. Preto sa snažte robiť iba nevyhnutné a ostatné aktivity si odložte na príhodnejší čas. V súkromí by ste počas týchto dní nemali mať žiadne starosti, ktoré by vás mali "zamestnávať", takže vám zostane dostatok času na relax. Hlavne počas víkendu využite možnosť niekde si nájsť miesto, kde budete môcť byť sami a nerušene odpočívať.

Strelec
- v tomto týždni z vás bude vyžarovať pohoda, pokoj, budete ku všetkým okolo vás priateľský a ústretový, čo ocenia vaši spolupracovníci a vy tak získate ich podporu v dosahovaní dobrých výsledkov. Týka sa to hlavne vás, čo pracujete v oblasti médií. Rovnako tak aj v osobnom živote budete okolo seba šíriť radosť a dobrú náladu, ktorou "nakazíte" všetkých, takže vás čakajú dni, ktoré budú naplnené smiechom a vzájomným porozumením. Podeľte sa o to všetko aj s vašimi priateľmi. Pozvite ich k sebe na piknik počas víkendu.

Kozorožec
- máte podporu nebeskej oblohy pre všetky vaše pracovné aktivity, čo znamená, že nie len dobré pracovné výsledky, ale aj dobré finančné zisky máte na dosah. Je iba na vás ako využijete túto príležitosť, pretože je tu jeden malý problém. Nebudete vedieť oddeliť prácu od súkromia. Budete totiž premýšľať nad vašim citovým životom, v ktorom máte už určitý čas nejasno. Zbytočne sa zaťažujete minulosťou a bránite niečomu novému, čo by vám mohlo priniesť radosť, ale aj naplnenie.

Vodnár
- na jednej strane máte okolo seba veľa možností, ako sa pracovne uplatniť, a tak si aj finančne prilepšiť, ale nedokážete si tieto príležitosti naplánovať tak, aby sa vzájomne neprekrývali a ani vy nedokážete byť naraz na dvoch miestach. Snažte sa upokojiť a s rozvahou si zadeliť všetko tak, aby vám ostalo dostatok času na všetko, inak budete okolo seba robiť iba chaos. Súkromný život bude počas týchto dní nezmenený. Žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vás mali rozrušiť.

Ryby
- v zamestnaní je v tieto dni pokoj, takže sa môžete v pokoji venovať všetkým vašim pracovným povinnostiam. V podstate môžete mať pocit, že sa budete aj trochu nudiť. Aspoň sa budete môcť viac angažovať v rodinných a partnerských záležitostiach. Aj tak už nejaký čas pociťujete, že sa doma všetko akoby zastavilo. Urobte trochu "prievan" a vpustite medzi vás trochu čerstvého vzduchu. Môžete napríklad na víkend naplánovať program, v ktorom bude mať každý za úlohu prispieť do neho nejakým vlastným nápadom.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio