BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ide to i bez make-upu! Známe Slovenky ukázali svoju pravú tvár
zdroj: Instagram.com/maria.bartalos

Ide to i bez make-upu! Známe Slovenky ukázali svoju pravú tvár

Tieto ženy nepotrebujú make-up na to, aby vyzerali krásne.

Mária Čírová

Známa speváčka, mamička a príležitostná moderátorka patrí medzi tie šťastné ženy, ktoré si ozaj môžu dovoliť chodiť i bez štipky make-upu. Vďaka svoju éterickému zjavu pôsobí nádherne za každých okolností. A v prirodzenosti je ozaj krása.

Instagram.com/mariacirova

Dara Rolins

Ďalšia hviezda z brandže, ktorá má síce o pár rokov viac, ako Mária, ale taktiež si môže dovoliť chodiť bez líčenia. Dara je šarmantná a sexy za každých okolností. Stačí jej úsmev na tvári a rozžiarený pohľad.

Instagram.com/dararolins_vermi

Karolína Chomisteková

Bývalá kráľovná krásy je stále aktívnou modelkou, a tak sa musí o seba ozaj starať. A robí to veľmi dobre. Nielen postava je na Karolíne ukážková. Rovnako tak ich bezchybná pleť, vďaka čomu sa nebojí ukázať svoju pravú tvár i pred fanúšikmi.

Instagram.com/karolinachomistek

Mária Havranová

Len 23-ročná herečka patrí medzi najčerstvejšie tváre domáceho šoubiznisu. Mária sa však od väčšiny líši tým, že veľmi rada a často sa ukazuje v prirodzenom svetle. Sympatická ryšavka je naozaj jedinečným stvorením v šoubiznisových vodách.

Instagram.com/maria.bartalos

Kristína Činčurová

Kristína vyhrala pred dvoma rokmi súťaž Miss Slovensko a od vtedy žne jeden úspech za druhým. No ale niet sa čomu čudovať. Kika je krásna žena, ktorá dokáže zaujať rovnako, ako predchádzajúce dámy, bez jedinej štipky make-upu.

Instagram.com/kristinacincurova

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio