BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Milujete ruže, tulipány, ľalie, či iné kvety? Toto to o vás okoliu napovie...
zdroj: SAMphoto

Milujete ruže, tulipány, ľalie, či iné kvety? Toto to o vás okoliu napovie...

Čo môže o vás prezradiť váš obľúbený kvet? Viac, ako by ste možno čakali.

Ľalia

Vedeli ste, že tento kvet sa opeľuje sám? Ako jeden z mála... A ľudia, ktorí označujú práve ľalie za svoje najobľúbenejšie, patrí k tým, ktorí vyznávajú nezávislosť, a to hlavne v milostných vzťahoch. Prepojenie, ktoré sa jednoducho nedá nevidieť.

Tulipán

Rodení optimisti. Takí sú milovníci tulipánov. Keďže tento kvet sa vyskytuje naozaj vo všetkých možných farbách, i ľudia, ktorí ho majú radi, vidia svet plný farieb a vždy si nájdu i na tej najhoršej situácii pozitívne body. Presne takýmito ľuďmi sa oplatí obklopovať.

Pivonky

Dokonalosť. To je poznávacím znamením milovníkov pivoniek. Všetko v ich živote musí mať svoje miesto, pôsobiť tip-top. Čo im môže byť i na škodu. Predsa len, dokonalosť časom začne nudiť. Pozor by si na to mali dať títo ľudia najmä vo vzťahoch.

Magnólia

Tajomný kvet, ktorý je obľúbený u tajomných ľudí. Magnólie kvitnú len raz do roka. Rovnako jedineční, ako tento kvet, sú i ľudia, ktorí ho majú najradšej. Patria k tým, ktorých je ťažko si získať, pretože si radi udržujú odstup od druhých.

Ruže

Percentuálne asi najobľúbenejší kvet vôbec. Ruže sú symbolom sily a dobrodružstva. Vždy budú patriť medzi najkrajšie kvety, nech sú už trendy akékoľvek. Rovnako nadčasovo môžu pôsobiť i ľudia, ktorí nedajú dopustiť na tento kvet. Spoznávanie nových vecí, cestovanie je ich najobľúbenejšou činnosťou.

Hortenzie

Milovníci hortenzie sú rovnako, ako tento kvet veľmi ovplyvňovaní ročným obdobím. Milujú leto a majú rady vo všetko jasno. Patria skôr medzi konzervatívne typy, či už ide o život ako taký či vzťahy. Veľmi dobre však vedia, ako relaxovať a veľmi často potrebujú dobíjať baterky na dovolenkách.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio