BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 najobľúbenejšie cviky topmodeliek: Pridajte ich do svojho tréningu a budete prekvapené z rýchlej zmeny
zdroj: SAMphoto

3 najobľúbenejšie cviky topmodeliek: Pridajte ich do svojho tréningu a budete prekvapené z rýchlej zmeny

Vyskúšajte tieto tri cviky, na ktoré nedajú dopustiť i známe modelky.

Švihadlo namiesto behu

Bez poriadneho kardia sa schudnúť nedá. Nemusíte behať maratón, no i takéto cvičenie by malo byť súčasťou každého tréningu. Stačí pár minút pre rozprúdenie metabolizmu. Ak však nepreferujte behanie, nudí vás, alebo zo zdravotných dôvodov ho vykonávať nemôžete, tak vyskúšajte iné kardio - skákanie cez švihadlo. Na tento cvik nedajú dopustiť svetové topmodelky. A takýto živý príklad toho, ako účinné môže byť obyčajné skákanie, hovorí za všetko, nie...?

Pilates pre štíhle nohy

Rovnako, ako na švihadlo, nedajú známe modelky dopustiť i na pilatesové cvičenie na reformoroch alebo megaformeroch. Veľkou výhodou takýchto tréningov je to, že sa nemusíte báť nárastu svalov. Naopak, vaše nohy udržia krásne štíhle a pevné. Stačí jeden takýto tréning týždenne a zmenu uvidíte v priebehu niekoľkých dní. Okrem modeliek miluje takýto tréning i Meghan Makrlová.

Cvik na guľatý zadok i odstránenie celulitídy

Celulitída. Strašiak mnohých žien. I na to však majú známe krásky zaručený recept. A opäť ide o cvičenie. Ľahnite si na podložku, nohy pokrčte tak, aby boli v pravom uhle, medzi kolená vložte menšiu loptu a tlakom stláčajte. Spolu s tým dvíhajte panvu. Opakujte 20krát. Tento cvik vám pomôže zbaviť sa celulitídy, no zároveň perfektne vytvarovať zadoček. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio