BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 4.6. 10.6.2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 4.6. 10.6.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - počas tohoto týždňa budete mať opäť tendencie presadzovať sa aj spôsobmi, ktoré nebudú pre vašich spolupracovníkov príjemné. Ste ohnivé znamenie a vaše "výboje" proti okoliu môžu hraničiť až s nemilosrdnosťou. Preto sa snažte mať vaše emócie pod kontrolou a pretavte ich do niečoho pozitívneho. Okrem stredy, kde môžu byť určité nezhody s vašimi blízkymi, máte pred sebou v osobnom živote pokojné dni. Aj v tejto oblasti vašeho života by ste mohli vašu silnú energiu premeniť na niečo, čím by ste vašu rodinu milo prekvapili.

Býk
- pre vaše znamenie bude tento týždeň, či už v pracovnej alebo súkromnej sfére obdobím, kedy si budete môcť po dlhom čase dovoliť na chvíľu sa zastaviť a rozhliadnuť sa okolo seba. Máte za sebou kus ťažkej driny, ktorá vám ubrala ako z fyzických, tak aj z psychických síl, ale ako zistíte, oplatilo sa to všetko investovať. Váš osobný život bude aj naďalej plynúť v pokojných vodách, preto si ho nedajte nikým z vonka narušiť. Tie tendencie očakávajte. Počas víkendu sa venujte niečomu, čo vám osobne robí radosť.

Blíženci
- aj vašemu znameniu bude v tomto týždni "dovolené" poľaviť v pracovnom nasadení, čo vám paradoxne nebude vyhovovať, pretože neznášate nudu a vy sa počas týchto dní v zamestnaní budete trochu nudiť. Len si dávajte pozor, aby to vaši nadriadení nezistili. Ostane vám tak viac energie a elánu na vaše domáce záležitosti. Môžete sa pustiť do rekonštrukcie, či len do maľovania, alebo premiestňovania nábytku. Proste vašu pomoc ponúknite vašim polovičkám. Uvidíte, že to nie len plne využijú, ale aj náležite ocenia.

Rak
- v zamestnaní sa môžete tešiť s toho, že vám bude všetko vychádzať presne podľa vašich predstáv a plánov. Nebudete mať problém zvládať aj náročné projekty. O to väčšiu pozornosť by ste mali zvýšiť vo vašom osobnom živote, pretože vnútorne budete prežívať pocity smútku, bezmocnosti, citového neuspokojenia a z toho všetkého budete mať tendencie "obviňovať" vašich blízkych, čím by ste medzi vami vytvárali napätie a dusnú atmosféru. Sú to iba vaše subjektívne pocity. Nechajte ich proste odoznieť.

Lev
- vaše pracovné aktivity môžete aj počas tohoto týždňa rozširovať. Nemusíte sa obávať, že by ste  ohrozili projekty, ktoré už máte spustené. Všetko sa vám bude dariť mať pod kontrolou. No nemali by ste sa zahlcovať prácou až príliš, lebo máte aj povinnosti voči vašim blízkym, ktorí už dlhšie obdobie postrádajú vašu spoločnosť a majú tiež svoje potreby, ktoré by s vami radi prediskutovali. Preto by ste mali hlavne nadchádzajúci víkend venovať iba rodine a samozrejme aj vašim partnerom.

Panna
- ak sa počas tohoto týždňa budete cítiť pracovne nevyťažený, nerobte s toho žiadnu vedu, nehľadajte v tom žiadne katastrofické závery. Je to iba obdobie, kedy si budete vedieť poradiť s vašimi povinnosťami iba polovičným nasadením vašich schopností. Zostane vám viac času a energie na domáce práce, ktoré už dlhodobo plánujete realizovať. A ak vás niekto z vašich blízkych požiada o pomoc, neváhajte. Berte to ako dôkaz toho, že všetci voči vám požívajú absolútnu dôveru.

Váhy
- tento pracovný týždeň vám umožní na chvíľu sa pozastaviť a zosumarizovať vaše doterajšie úspechy, ale aj omyly. Je to čas, kedy si budete môcť stanoviť nové ciele a pripraviť si na to všetko potrebné. Vaše bežné povinnosti počas týchto dní zvládate bez problémov. Vo vašom súkromí sa nebude diať nič mimoriadne, pokiaľ budete pozorný voči rôznym snahám z vonku narúšať túto pohodu. V nadchádzajúcom víkende sa môžete venovať vašim koníčkom a záľubám.

Škorpión
- toto bude jeden z mála týždňov, kedy sa budete aj vy môcť pracovne plne realizovať, čím si samozrejme vylepšíte nie len svoj kredit, ale aj finančné ohodnotenie. V osobnom živote budete mať v tieto dni tendencie byť trochu násilný v presadzovaní vašich predstáv a názorov, čo sa nebude páčiť nikomu z vašich blízkych, preto sa snažte neriešiť nič vážne. Ak to dokážete, potom sa budete aj počas nadchádzajúceho víkendu spoločne tešiť zo vzájomnej spolupatričnosti.

Strelec
- máte pred sebou pracovne pokojný a plodný týždeň. Dokonca v utorok by ste mali minimálne zvážiť, či vaše investície nevložíte do nejakého výhodného obchodu. Vy, čo tipujete, skúste v tento deň podať nejakú lotériu. V tieto dni budete na vaše okolie pôsobiť vyrovnane až upokojujúco, čo bude mať pozitívny dopad. Nadchádzajúci víkend sa môžete vybrať niekam do prírody a užiť si nejaký adrenalín, ktorý tak obľubujete. A aby to bolo ešte viac zaujímavé, pozvite aj priateľov.

Kozorožec
- v tomto týždni budú vaše pracovné úspechy závislé na vašej nálade. Tá bude ovplyvňovať všetko dianie v každej oblasti vašeho života. V podstate môžete mať úspech vo všetkom, na čo siahnete, no bude potrebné, aby melanchólia, pocity depresie, zbytočnosti a podobných negatívnych myšlienok boli vami vytlačené z vašej mysle. Preto nezostávajte vo vašom osobnom živote doma zavretý, ale obklopte sa priateľmi, rodinou a s nimi sa vám podarí zvládnuť všetko. Oni sú vaša energia a istota.

Vodnár
- máte v sebe veľa energie a chuť byť užitočný a produktívny, ale nebudete mať všetky tieto vaše "chute" a predstavy kde využiť, pretože v zamestnaní sa budú riešiť iba bežné, rutinné úlohy. Berte aj toto ako pozitívum a postupnú zmenu k lepšiemu oproti predchádzajúcemu obdobiu plnému problémov a prekážok. V osobnom živote, v citoch a láske neočakávajte žiadne prevratné zmeny, ktoré by si od vás vyžadovali zvýšenú pozornosť. Aj víkend budete mať pokojný.

Ryby
- vaše znamenie bude v tieto dni "poznačené" romantikou a snením. Dokonca aj v zamestnaní bude mať hlavu niekde v oblakoch, čo bude trochu komplikovať vašu potrebu sústrediť sa na pracovné povinnosti, ale všetci, čo vás poznajú, to budú s porozumením tolerovať. Sny a romantika patria proste k vám, sú vašou súčasťou. A to vedia aj vaši partneri, ktorí vám preto, aby ste plne prežili tieto pocity, pripravili na víkend niečo naozaj príjemne prekvapujúce, čím vám zároveň takto prejavia to, čo k vám cítia - lásku.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio