BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ideálna obuv do letných horúčav, ktorá je pohodlná a štýlová
zdroj: Instagram.com

Ideálna obuv do letných horúčav, ktorá je pohodlná a štýlová

Horúčavy siahajú do závratných výšok, preto je na čase vymeniť aj váš botník.

Počas letných mesiacov majú mnohé z nás problém pri výbere tej správnej obuvi. V teniskách či uzavretých topánkach nám je nepríjemné teplo a necítime sa komfortne. Preto sme pre vás pripravili vhodnejšie alternatívy, ktoré sú túto sezónu obrovským hitom a sú ideálnym spoločníkom do teplých dní, počas ktorých sa vďaka nim môžete cítiť skvelo. 

Okrem overenej klasiky siahnite po štýlových mules, ktoré preslávila módna ikona päťdesiatych rokov, samotná Marilyn Monroe. Trendy obuv v podobe pohodlných papúč sa vďaka svojmu elegantnému štýlu hodia k uhladeným a sofistikovaným outfitom, no nič nepokazíte ani s ležérnymi kúskami. Pohodlné espadrilky predstavujú romantickú a nežnú verziu letných topánok, ktoré v obchodoch nájdete v rôznych farbách, s rôznymi aplikáciami a v originálnych prevedeniach. Pri tomto druhu topánok s vyberie azda každá z nás. V neposlednom rade k must-have kúskom patria praktické šľapky

Okrem toho sú v kurze prírodné materiály a teplé zemité farby ako žltá, oranžová alebo hnedá. Nemusíte sa báť ani bielej alebo kúskom so strapcovými aplikáciami. Veľmi obľúbenými sa stávajú kvetované aplikácie, saténový materiál či výrazné mašle. Veľkým hitom sú transparentné topánky a z minulej sezóny zostávajú pútavé metalické farby, ktoré dokonale vyniknú na letnom opálení. 

Štýlové mules

Pohodlné espadrilky

Praktické šľapky

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio