BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Do Kim Kardashian sa púšťajú známe topmodelky: "Nie si žiadna ikona!"
zdroj: TASR/AP

Do Kim Kardashian sa púšťajú známe topmodelky: "Nie si žiadna ikona!"

Zdá sa, že nie každý je z reality hviezdy Kim K. úplne paf,..

Začiatkom týždňa obdržala Kim cenu Influencer Awards na prestížnom odovzdávaní CFDA, ktoré prebehlo v New Yorku. Každý rok sa na tejto udalosti schádzajú najvychytenejšie tváre módneho biznisu, na čele s obávanými módnymi redaktorkami a dizajnérmi. Cenu si podľa amerického Vogue magazínu Kim určite zaslúži. Podľa nich mení celkový pohľad na módny biznis. Aspoň takto obhájili cenu pre reality hviezdu priamo na sociálnych sieťach.

TASR/AP

A presne tam sa do Vogue, ale hlavne samotnej Kim pustila i známa supermodelka Doutzen Kroes, ktorá nie je ale jediná, čo nechápe, čím by mala Kim ovplyvňovať, resp. vplývať na módny priemysel. "Smiešne. Nič, a tým myslím naozaj nič, čo Kardashianky robia, nijako neovplyvňuje môj život, svet, atmosféru. Aká trápna spoločnosť si myslí, že táto rodina vplýva na niečo... Cenu by si zaslúžil skôr jej plasticky chirurg," vyznala sa dvojnásobná mamička a jedna z najpopulárnejších modeliek za posledných desať rokov.

TASR

Doutzen však nie je jediná modelka, ktorá sa pustila do ostrej diskusie. Za pravdu jej dala i Adwoa Aboah, podľa ktorej by mali prirodzenejšie osobnosti byť oslavované viac, ako Kim. No na stranu manželky Kanya Westa sa postavila ich kolegyňa Winnie Harlow. Aspoň niekto..

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio