Beauty.sk Beauty.sk

Takýto horoskop vás čaká tento týždeň 11.6. - 17.6.2018
zdroj: pixabay.com

Takýto horoskop vás čaká tento týždeň 11.6. - 17.6.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

13.6 je NOV v znamení BLIŽENCOV o 20.45 hod.Ak máte problém so súrodencami, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- aj počas tohoto týždňa budete plný energie, ktorú našťastie budete mať aj kde pozitívne využiť. V zamestnaní budete prizvaný k veľkému projektu, ktorý dostanete za úlohu dozorovať a zároveň aj riadiť ostatných, ktorí sa na ňom budú tiež podieľať. V osobnom živote sa počas utorka nepúšťajte s partnermi do riešenia vašeho citového života, pretože by ste iba vyvolávali nedorozumenia a prípadne aj hádky medzi vami. Nekazte si tak nadchádzajúci víkend tichou domácnosťou a dusnou atmosférou.

Býk
- v pracovnej oblasti ste naďalej na vlne, ktorá vám zaručuje dlhodobé pracovné príležitosti, ktoré vám prinášajú aj finančné istoty. V tejto oblasti sa nemusíte obávať žiadnych nepredvídaných problémov a komplikácii. Zato v osobnom živote už od pondelka budete preciťovať citovú nenaplnenosť. Máte vo svojej blízkosti človeka, s ktorým si viete predstaviť spoločnú budúcnosť, ale očakávate od toho niečo, čo nieje možné, a to vás môže dostávať do nepohody, podráždenia a nervozity, ktorú si budete chcieť vybíjať na vašich blízkych.

Blíženci
- v zamestnaní sa vám bude počas týchto dní dariť až tak, že môžete zo strany vašich nadriadených očakávať prekvapivú správu v podobe povýšenia, alebo preradenia na pracovisko, ktoré bude plne pod vašou správou. V osobnom živote sa vám bude dariť opačným spôsobom. Vnútorne sa nebudete cítiť v pohode, budete prepadať depresiám až pocitu zbytočnosti. Je to iba dočasná záležitosť a hlavne váš subjektívny pocit ako reálny stav. Preto počas víkendu nezostávajte sami, ale vyberte sa medzi ľudí. Tam prídete na iné myšlienky.

Rak
- všetky vaše pracovné povinnosti budete hravo zvládať a vaše výsledky budú viac ako uspokojivé, čo ocenia aj vaši zamestnávatelia formou prémie, alebo iných výhod pre vás z toho plynúcich. Zato v rodinných záležitostiach, ktoré sú pre vaše znamenie tak mimoriadne dôležité, nebudete prežívať pokojné dni, no nie preto, že by sa naozaj niečo negatívne dialo, ale pre to, lebo vy budete vnútorne nespokojný a nepokojný, čo budete prenášať na všetkých okolo vás. Snažte sa preto mať tieto stavy pod kontrolou. Nekazte víkend vašim blízkym.

Lev
- vaša vytrvalosť a metodyčnosť vo vašich pracovných aktivitách vám prináša očakávané ovocie v podobe finančných ziskov, ale vy ste aj tak nespokojný. Stále máte pocit, že nedosahujete svoje maximá, čo vás vnútorne trápi. Sú to iba zbytočné a nepodstatné prekážky, ktorými sa zahlcujete. Radšej využite túto energiu na niečo pozitívne a užitočné. Určite bude využitá na maximum, ak oslovíte vašich partnerov s ponukou pomôcť v niečom vo vašej domácnosti. Máte pred sebou pokojný víkend.

Panna
- vaše doteraz dosahované pracovné výsledky sa konečne počas tohoto týždňa odzrkadlia v podobe nečakanej finančnej prémie, alebo dokonca vašim posunom smerom hore na kariérnom rebríčku. Zato v súkromí sa budete boriť s nepohodou a vnútorným napätím, ktoré vás môže dostať až do hlbokej depresie. Preto sa neuzatvárajte, ale naopak, obklopte sa rodinou a aj priateľmi. Začnite plánovať na víkend nejakú spoločnú akciu,ktorá vám pomôže odpútať sa od týchto chmúrnych myšlienok.

Váhy
- v zamestnaní ste aj počas tohoto týždňa spokojný s vašimi výkonmi, ale aj výsledkami. Všetko máte pod kontrolou a aj po finančnej stránke si nesťažujete. No v citovej oblasti budete prežívať nepohodu a pocit prázdnoty. Je možné, že máte vo vašej blízkosti človeka, ktorý je vám viac ako blízky, ale zároveň si uvedomujete, že to, čo by ste chceli z jeho strany nebude nikdy naplnené, a to vám spôsobuje okrem smútku aj zmätok a chaos, ktorý budete okolo seba šíriť. Radšej sa niekam utiahnite a nechajte tieto pocity odoznieť.

Škorpión
- v tomto týždni sa vám bude pracovne dariť v medziach normy, ktorá bude uspokojivá, ale paradoxne vy sami si budete klásť zbytočné prekážky pred seba, ktoré vám môžu brániť využiť priazeň nebies k dosiahnutiu dobrých výsledkov. V súkromí sa počas utorka nepúšťajte do riešení partnerských či rodinných záležitosti. Nedosiahli by ste očakávaný výsledok okrem toho, že by ste vytvorili okolo seba zbytočný zmätok a nepochopenie, ako aj viac otázok ako odpovedí. Venujte sa radšej niečomu, kde budete môcť byť sami.

Strelec
- v zamestnaní bude počas tohoto týždňa pokoj . nebudete cítiť žiadny tlak zo strany vašich nadriadených a nemusíte sa obávať ani toho, že by vás v závere týždňa zavalili prácou, ktorú bude treba dokončiť rýchlo. Počas víkendu si môžete plánovať niečo, čo je pre vás osobne príjemne, ale nesnažte sa o to, aby vaši blízky s vami zdieľali rovnaké nadšenie. Nechajte ich, nech si sami rozhodnú čo budú robiť.Ani vám by sa nepáčilo, ak by ste v čase voľna museli robiť niečo , čo nechcete.

Kozorožec
- opäť vám nebeská obloha praje a vy sa pracovne presadzujete a žnete úspech a uznanie. Samozrejme, že to má aj pozitívny dopad na vaše financie a celkovú vašu spokojnosť. No tá vám bude chýbať vo vašom súkromí. Ešte stále sa vnútorne zaoberáte niečim, čo už nieje pre vás dôležité a podstatné. Pokiaľ máte pocit, že ešte niečo treba urobiť, aby ste sa konečne odpútali od minulosti, tak to urobte, ale rýchlo. Strácate čas, ktorý môžete venovať niekomu inému, alebo niečomu, čo vám bude robiť radosť a dá vám pocit naplnenia.

Vodnár
- v tomto týždni sa aj vy Vodnári budete tešiť z úspechov a uznania za vaše pracovné výkony a výsledky, čo samozrejme neobíde ani vašu finančnú oblasť, takže očakávajte jej zlepšenie. V osobnom živote bude okolo vás prevládať hlavne pokoj aj keď vy, čo ste viac založení v erotickej oblasti, budete mať tendencie zavádzať do vašich spálni nové sexuálne ideály, ktoré sa nemusia všetky vašim partnerom páčiť. Preto sa snažte "krotiť" vaše vášne, alebo aspoň o nich dopredu informujte vaše polovičky.

Ryby
- aj tento týždeň vás zastihne hlavou v oblakoch, čo bude opäť spôsobovať problém sústrediť sa na reálne dianie okolo vás či už doma, alebo na pracovisku. Takže bude potrebné, aby ste sa viac snažili, aby ste dokončili všetky vaše povinnosti v čas. V citoch a láske sa budete cítiť trochu smutný, lebo budete mať pocit, že vaši partneri vám neprejavujú dostatočne svoju náklonnosť. Nerobte si starosti. Všetko je v úplnom priadku. To iba vy ste v tieto dni citlivejší, ako v iné obdobie.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Fun rádio