BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Veľké tajomstvá Belly Hadid: Toto o známej modelke asi netušíte
zdroj: Instagram.com/bellahadid

Veľké tajomstvá Belly Hadid: Toto o známej modelke asi netušíte

Bella Hadid. Sestra rovnako úspešnej modelky Gigi Hadid. Presne tá, o ktorej sa hovorí, že má v mladom veku niekoľko plastík už za sebou.

Nič však nepriznáva

Bella však zaryto tvrdí, že žiadnu plastiku nemá. Hádať sa s ňou nebudeme. A úsudok nech si urobí každý sám. Pravdou však je, že v súčasnej dobe patrí táto bruneta k najžiadanejším modelkám súčasnosti. Fotí jednu kampaň za druhou, predvádza pre najluxusnejšie módne domy... Bella je na roztrhanie a je jednoducho všade.

Najnovšie aj na titulke magazinu Harper´s Bazaar, pre ktorý ju vyspovedala jej sestra Gigi. Bella v úprimnom rozhovore priznala i to, prečo sa na verejnosti neusmieva. A nie je to preto, že by mala večne zlú náladu. „Čo si ľudia dlho neuvedomovali je, že veľakrát dostávam príkazy od fotografov, aby som sa tvárila znudene a nonšalantne. Ale to, že ma tak vidia na fotke neznamená, že to som skutočne ja. Od detstva sa neustále usmievam,“ prezradila dlhonohá modelka. A taktiež dodala, čo svojej sestre vždy závidela. Jej atletickú postavu. Pretože zatiaľ, čo Gigi má dokonalo vypracovaný „pekáč“, ona ma veľmi úzky pás a široké boky. Ale teraz sa naučila milovať seba presne za to, aká je. „Dlho som zvádzala súboj so sebou, s verejnosťou, online svetom a to ma zlomilo.“

alien baby - reunited with @hungvanngo this morning for @thelovemagazine @kegrand 🧠🌹🖤

Príspevok, ktorý zdieľa 🦋 (@bellahadid),

zdroj: Instagram.com/bellahadid

A veľkým prekvapením je i to, že i keď mnohí si myslia, že Bella je nefalšovaná party žena, opak je pravdou. „Nikdy sa neviem dočkať toho, ako si večer sadnem na gauč v teplákoch. Vďaka tejto práci som neustále obklopená ľuďmi, takže posledné, čo v sobotu večer chcem, je ísť niekam na párty...“ , dodáva Bella.

zdroj: Instagram.com/bellahadid

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio