BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je slovenská kráľovná Instagramu! Porazila i Daru, Rytmusa či Sagana
zdroj: Instagram.com

Toto je slovenská kráľovná Instagramu! Porazila i Daru, Rytmusa či Sagana

Instagram je fenomén, ktorému podľahli ľudia po celom svete. I na Slovensku.

Niektorí si dokonca svoj biznis postavili práve na tejto sociálnej sieti. I keď pred pár rokmi by človek, ktorý by chcel „pracovať“ postovaním príspevkov, bol prinajmenšom považovaný za čudáka, dnes je situácia celkom iná. Svoje by o tom vedela povedať i táto zostava najvplyvnejších slovenských osobností s najvyšším počtom followerov. Kto je slovenským kráľom Instagramu?

Umelci

Posledné tri priečky v rebríčku patria najznámejším slovenským umelcom. Ktorým?

9. Majk Spirit 406tisíc

Instagram slávnych ľudí je hlavne o prepojení ich života s fanúšikmi. A presne o tom je i profil Majka Spirita. K dnešnému dňu ho sleduje cez 406 tisíc ľudí, vďaka čomu je deviatym najvplyvnejším Slovákom na Instagrame.

8. Dara Rolins 421tisíc

O niečo lepšie je na tom kolegyňa Majka, Dara Rolins. Má takmer o pätnásťtisíc followerov viac. Jej profil je plný osobného i pracovného života a možno i preto ju majú mnohí tak radi. Dara nemá problém ukázať sa v každom uhle a vďaka tomu pôsobí ľudsky a skromne. A presne to fanúšikovia od svojich idolov vždy čakajú.

7. Rytmus 442tisíc

Najvplyvnejším umelcom je aj Rytmus. I keď dosiahol v rebríčku siedme miesto, i to si zaslúži obdiv. A ten má i od takmer pol milióna sledovateľov. Jeho profil je presne taký, ako on. Drzý, úprimný, otvorený...

Youtuberi

A dostávame sa ku skupine ľudí, ktorí si môžu povedať, že sociálne siete ich naozaj živia. A celkom slušne!

6. Expl0ited_ 532tisíc

Pre tohto človeka je Instagram platformou, vďaka ktorej sa preslávil. Teda preslávil sa hlavne ako Youtuber, ale pre týchto ľudí je Instagram rovnako dôležitý. A preto mu venujú veľkú pozornosť. A tá sa zatiaľ vypláca i Petrovi. K dnešnému dňu má na konte cez 523tisíc followerov. Slušné!

5. LucyPug 565 tisíc

Lucy taktiež pôsobí hlavne ako Youtuberka, ale veľa jobov dostáva na základe svojho instagramového profilu. Ten je postavený na štýle svetových blogeriek a patrí medzi najúspešnejšie, aké na Slovensku máme.

Verím, že ste do nového týždňa vykročili správnou nohou🤪📸 @patrabene

Príspevok, ktorý zdieľa LUCY•PUG (@lucypug),

zdroj: Instagram.com/lucypug

4. Gogo 791 tisíc

Bezpochyby najsledovanejší slovenský a možno i český Youtuber. Gogo si uvedomuje, že má veľký vplyv na verejnosť, a preto sa snaží využívať svoj profil i na vyjadrovanie svojich názorov k témam, ktoré nijako nesúvisia so zábavným svetom Youtuberov.

Športovci

Medailové pozície patria práve dvom najvplyvnejším športovcom.

Peter Sagan 1 milión

Na treťom mieste skončil cyklista Peter Sagan. Sleduje ho už cez milión followerov. A to už je naozaj poriadne číslo. Peter je známy i za hranicami Slovenska, a tak sú jeho príspevky hlavne v anglickom jazyku. Ale to nikomu nevadí. Peťo je jednoducho miláčik Slovenska.

Martin Škrtel 1.1 milióna

Druhé miesto patrí futbalistovi Martinovi Škrtelovi. Ako sa mu podarilo získať takýto počet fanúšikov? Asi bude za tým fakt, že je uznávaný futbalista so svetovými kvalitami. To mu nikto nemôže uprieť. Ani to, že patrí medzi najvplyvnejších Slovákov na Instagrame.

Kráľovná

Lucia Javorčeková 1.2 milióna

Na prvom mieste nehľadajte však žiadnu známu osobnosť, bloggerku či športovkyňu. Kráľovnou je sympatická modelka a DJ-ka Lucia. Zaujímavosťou však je, že pred necelým rokom bola jej fanúšikovská základňa o polovicu menšia! Možno vôbec netušíte, kto táto slečna je, ale pri pohľade na jej profil pochopíte, prečo je na prvom mieste práve ona...

Paradise ♥️ @graindesable_officiel

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova),

zdroj: Instagram.com/luciajavorcekova

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio