BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Selena Gomez zarába na Instagrame najviac! Z tej sumy sa vám zatočí hlava!
zdroj: Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez zarába na Instagrame najviac! Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Za jeden post na Instagrame si Selena Gomez účtuje poriadne mastnú sumu.

Nedávno sme vám priniesli článok o najvplyvnejších Slovákoch na sociálnej sieti Instagram. Ale ani keby sa účty všetkých deviatich spojili, tak ani zďaleka by nedosiahli na najväčšiu kráľovnú Instagramu, Selenu Gomez. Okrem toho, že jej počet fanúškov je najväčší, i jej posty patria medzi najdrahšie.

zdroj: Instagram.com/selenagomez

Selena predbehla i reality hviezdy Kim Kardashian či Kylie Jenner aj futbalistu Ronalda či kolegyňu a kamarátku Tayor Swift. Za reklamu na jej profile sú firmy ochotné zaplatiť viac, ako pól milióna dolárov. Presnejšie 550.000 amerických dolárov! Tomu sa povie sumička, nie?

all apologies

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

zdroj: Instagram.com/selenagomez

Ale ani ostatné hviezdy, ktoré patria do prvej päťky najledovanejších, teda Kim Kardashian, Cristiano Ronaldo, sestry Kylie a Kendall Jenner nie sú na to vôbec zle. Za svoje posty si taktiež pýtajú mastné sumičky. V ich prípade je to takmer 400.000 amerických dolárov. No, aj takto sa dá živiť... I tieto informácie opäť dokazujú, že v súčasnosti je práve Instagram najsilnejšou platformou a ešte nejaký ten čas bude najvyužívanejším marketingovým nástrojom.

Happy International Women’s Day

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

zdroj: Instagram.com/kimkardashianwest

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio