BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 18.6 - 24.6.2018
zdroj: pixabay.com

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 18.6 - 24.6.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - počas tohoto pracovného týždňa budete nabitý energiou, no nebudete ju schopný využiť na niečo produktívne a pozitívne. Budete mať tendencie byť netrpezlivý, impulzívny, tvrdohlavý, nerozvážny a bezdôvodne hádavý. Snažte sa preto ovládať. Mohli by ste si okolo seba narobiť nepriateľov. Tak isto aj v súkromí sa snažte hlavne v pondelok vyhýbať otvoreným konfrontáciám s vašim blízkymi. Ak to zvládnete, ostatné dni prežijete v pokojnej a príjemnej atmosfére v kruhu rodiny a priateľov.

Býk
- vaše pracovné záležitosti nebudú počas tohoto týždňa blokované ničím, čo by mohlo mať za následok, nedodržanie dohodnutých termínov na ich realizáciu. Všetko pôjde tak, ako ste si naplánovali. V citovej oblasti budete počas týchto dní prežívať romantické, ale aj vzrušujúce zážitky minimálne formou písomnej komunikácie, čo môže byť začiatok niečoho, čo sa môže postupne pretaviť do lásky. Je vysoko pravdepodobné, že počas víkendu prežijete príjemné chvíle v spoločnosti niekoho, kto sa vám počas týchto dní dvoril.

Blíženci
- či už na pracovisku, alebo v osobnom živote, bude počas týchto dní okolo vás zvláštna energia, ktorá bude pozitívnym spôsobom vplývať na opačné pohlavie. Aj vaše vždy dokonalé vyjadrovacie schopnosti budú podfarbené "oparom" zmyselnosti, čo bude mať rovnako pozitívny ohlas smerom k vám. Je len na vás, ako dokážete tieto výhody využiť. Nakladajte s nimi rozumne a uvážene. Nedajte sa strhnúť obdivom publika, pretože by ste mohli nevedomky ublížiť tým, ktorí stoja za vami v "zákulisí" a starajú sa o vaše potreby a vytvárajú vám zázemie.

Rak
- v pondelok môžete v zamestnaní očakávať problémy či už v medziľudských vzťahoch, ale aj v samotnom pracovnom procese. Snažte sa preto v tento deň vyhnúť dôležitým rokovaniam, ako aj úlohám. Od utorka až do konca týždňa sa všetko obráti a vám sa bude dariť všetko úspešne zvládať. V osobnom živote, v partnerských a rodinných záležitostiach vám tieto dni budú plynúť v pokojnom duchu a príjemnej atmosfére. Nadchádzajúci víkend využite na stretnutie s priateľmi.

Lev
- v tieto dni budete plný energie, ktorá vám bude nápomocná zvládať všetky vaše naplánované pracovné úlohy, ale iba za predpokladu, že budete schopný krotiť vašu ohnivú povahu. Budete totiž chcieť, aby sa všetko robilo hneď a bezodkladne, čím by ste vašich spolupracovníkov dostávali do stresu a nepohody. Tak by mohli robiť chyby, ktoré by brzdili celkový úspešný výsledok vašej snahy. V oblasti citov a lásky sa v stredu môžu ukazovať mierne nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi. Nedajte sa vtiahnuť do zbytočných výmien názorov. Výsledný efekt by bol iba pokazený víkend.

Panna
- počas tohoto týždňa budete pre vašich spolupracovníkom nielen príkladom a vzorom, ale okrem toho budete mať okolo seba zvláštnu energiu, ktorá bude pozitívne vplývať zvlášť na opačné pohlavie. Preto vy zadaní, pozor na to, aby ste sa nedali "stiahnuť" do niečoho, čím by ste ohrozili vaše stabilné partnerstvá a vy nezadaní, môžete sa tešiť na nové vzrušujúce dobrodružstvá hlavne počas víkendu. Len si pre istotu dobre overte, s kým sa do nich budete púšťať.

Váhy
- pracovne sa počas tohoto týždňa nebudú diať žiadne neočakávané udalosti, ktoré by vás mali nepríjemne zaskočiť, alebo vám inak prekaziť vaše naplánované projekty. O to viac sa budete môcť venovať vašemu osobnému životu. V tieto dni máte totiž priazeň hviezd v citovej oblasti. Je veľmi pravdepodobné, že budete mať zaujímavú korešpondenciu s niekym, kto vo vás prebudí túžbu, ktorá sa môže počas víkendu aj naplniť. Nie je vylúčené, že s toho všetkého sa do budúcna zrodí aj niečo silnejšie ako láska.

Škorpión
- už ste naozaj nie len unavený, ale aj otrávený z toho, že sa až na pár výnimiek musíte neustále zaoberať riešením problémov, ktoré vám bránia sa pracovne presadiť. Nedajte sa otráviť, pretože by ste mohli robiť zámerne určité veci, ktoré by mali veľmi blízko k tomu, že by ste už sami sabotovali vašu prácu ako dôsledok úplnej rezignácie. Vydržte, nevzdávajte sa. Osobný, ako aj rodinný život vám nebude počas tých to dní spôsobovať žiadne starosti. Budete mať tak čas poriadne si počas víkendu odpočinúť a "nabiť" sa novou energiou.

Strelec
- tento týždeň vás zastihne v pozíciu silne charizmatickej osobnosti s veľkou dávkou súcitu a snáh pomôcť tým, čo to potrebujú. Budete preto veľmi ústretový a ochotný voči vašim kolegom na pracovisku pomáhať v tom, kde je potreba priložiť ruku k dielu. Taktiež aj v súkromí sa budete ku všetkým vašim blízkym správať milo, komunikovať s nimi a pozorne načúvať, čím si u všetkých získate veľký obdiv a uznanie. Proste vám nebeská obloha na tieto dni nadelila zvýšený cit pre pochopenie a porozumenie smerom k vašemu okoliu.

Kozorožec
- máte pred sebou týždeň, v ktorom sa budete tešiť z výsledkov vašej práce, pretože nebude nič, čo by vám malo brániť alebo inak vás zastaviť vo vašom napredovaní a budovaní si lepšej pracovnej pozície akú máte doteraz. No v súkromí sa ešte stále budú ozývať nejaké spomienky na nedávnu minulosť, ktoré vás budú vracať späť z novej cesty, ktorú si budujete. Ale už to je oveľa lepšie a každým pribúdajúcim dňom bude. Preto aj počas tohoto víkendu sa neuzatvárajte, ale choďte medzi ľudí. Nechajte sa unášať prúdom udalostí. Budú pre vás novou inšpiráciou.

Vodnár
- možno by bolo pre vás dobré, aby ste sa počas tohoto týždňa nesnažili za každú cenu presadzovať vaše nápady a predstavy, ale uznali, že aj všetci okolo vás sú osobnosti, ktoré majú momentálne lepšie spôsoby ako riešiť všetko. Nebojte sa ich prijať za svoje. Môžu byť práve tým správnym krokom, ako prekonať určité prekážky, ktoré vám do teraz nedovoľovali napredovať správnym smerom a tempom, ktorý je pre vás najvýhodnejší. Vaše súkromie bude počas týchto dní bez výrazných zmien.

Ryby
- už istý čas sa vo vašom vnútri dejú veci, ktoré vás smerujú k snahe spoznávať všetko aj z tej druhej, duchovnej strany. To môže byť trochu prekážkou pri plnení si vašich pragmatických záležitostí v zamestnaní, ale nie až natoľko, aby ste si nedokázali splniť na čas všetky vaše povinnosti. Váš citový život sa bude počas týchto dni veľmi opierať o duchovné prežívanie všetkého, čo budete s vašimi partnermi, alebo celou rodinou spoločne podnikať. Preto si víkend plánujte niekam, kde by ste tieto pocity mohli vnímať ešte intenzívnejšie.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio