BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nápoj, ktorý rozžiari vašu pleť a pomôže vám schudnúť. Zaraďte ho do jedálnička!
zdroj: SAMphoto

Nápoj, ktorý rozžiari vašu pleť a pomôže vám schudnúť. Zaraďte ho do jedálnička!

Je to hotový elixír, ktorého benefity vás rýchlo presvedčia o jeho konzumácii.

Krajšia pleť

Budete možno prekvapení, ale kokosová voda vám môže výrazne pomôcť pri boji s akné. Pravidelným pitím bude dokonalo hydratovaná, ale využiť ju môžete aj ako sérum. Dajte si pár kvapiek na problémové časti a o pár týždňov sa budete tešiť z prvých výsledkov. A ak chcete zlepšiť kvalitu svojich vlasov, tiež môžete využiť kokosovú vodu. Zmiešajte ju s olivovým olejom a použite ako kúru na vlasy.

Detox a chudnutie

Majte ju pri sebe v práci či pri cvičení, jednoducho stále. Neobsahuje žiadny tuk a má veľmi nízky obsah kalórií, takže v podstate ju môžete piť od rána do večera. Dodáva telu energiu, neobsahuje žiadne sladidlá, takže je ideálnym doplnkom pri chudnutí. A taktiež pri detoxe.

Na zdravie!

Doslova. Kokosová voda je hotový zázrak. Môžete sa tváriť neveriacky, ale fakty nepustia. Okrem spomínaných benefitov, pomáha tiež pri črevných problémoch, zlepšovať imunitu, pomôcť s kŕčmi či zápalových problémoch. Stačí vypiť 40ml denne tohoto elixíru na krásu i zdravie a budete veľmi milo prekvapené, ako rýchlo sa účinky kokosovej vody dokážu prejaviť. Takže na zdravie!

Najnovšie z kategórie: Zdravie

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio