Beauty.sk Beauty.sk

Myslíte si, že váš partner sa stále nemôže dostať cez svoju ex? Ak patrí k týmto 3 znameniam, buďte na pozore
zdroj: unsplash.com

Myslíte si, že váš partner sa stále nemôže dostať cez svoju ex? Ak patrí k týmto 3 znameniam, buďte na pozore

Patrí k nim aj váš partner?

Rozchody nie sú pre nikoho jednoduché a prekonať zlomené srdce určitý čas trvá. Potom do vášho života príde niekto nový, ale ak nie ste pripravená, tak sa ocitnete v novom vzťahu, zatiaľ čo stále trpíte minulosťou. Alebo vy sama narazíte na niekoho nového, kto sa stále dostáva cez rozchod so svojou ex. Nie je ľahká odpoveď na to, čo robiť v tejto situácii, ale existujú spôsoby, ako možno predpovedať, vrátane astrológie. 

1. Býk

Toto znamenie má tvrdohlavý charakter, no to v skutočnosti neznamená, že nie je schopné preniesť sa cez rozchod. Okrem iného  je váš partner láskavý, odhodlaný a trpezlivý. Vďaka svojej povahe môže stále cítiť lojalitu a puto k svojim bývalým. Buďte trpezlivá so svojim partnerom, ak prejavuje známky toho, že sa drží vzťahu z minulosti. Opýtajte sa ho, ako sa cíti a dôverujte mu. 

unsplash.com

2. Rak

Rak potrebuje svoj čas. Toto znamenie je známe ako emocionálne závislé od ostatných, ale dôležitý preňho je aj pohľad do budúcnosti. Váš partner je dlhodobým plánovačom a nedokáže si predstaviť budúcnosť osamote alebo s niekým novým, preto môže cítiť potrebu držať sa stratenej lásky. 

3. Panna

Váš partner je poriadne sebakritický, čo bohužiaľ často znamená, že si z predchádzajúceho vzťahu neustále vyčíta všetky chyby a rozmýšľa nad tým, čo mohol zlepšiť. To znamená, že citové puto nie je úplne prerušené a neustále v mysli hľadá spôsob, ako mohol byť lepším. 

zdroj: bustle.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio