BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nos, brada či líce? Umiestnenie vášho znamienka okoliu prezradí, aká ste osobnosť
zdroj: TASR

Nos, brada či líce? Umiestnenie vášho znamienka okoliu prezradí, aká ste osobnosť

Ste i vy majiteľkou nejakého znamienka krásy? Tak zistite, čo môže o vás okoliu prezradiť jeho umiestnenie na vašej tvári.

Líce

Sebavedomé ženy, ktoré presne vedia, čo chcú a ako to dosiahnu. To sú tie, ktoré majú znamienko krásy na pravom čí ľavom líci. Pre najbližších ľudí sa vždy obetujú a urobia prvé i posledné. A rovnako tak i pre seba. V snahe dosiahnuť svoje ciele idú však často cez mŕtvoly. 

Nad perou

Znamienka krásy nad perou prezradia okoliu i to, že ste skôr plachšia osobnosť. Máte potrebu každému vyhovieť i na úkor seba a svojho šťastia. Každému sa chcete zavďačiť, čo občas môže byť na škodu. Hlavne pre vás. 

Čelo

A čo prezradí o vás znamienko na čele? Napríklad i to, že idete zošalieť z toho, ak náhodou nemáte niektoré veci pod kontrolou. Manipulovanie a perfekcionizmus nie sú zrovná vlastnosti, ktoré patria medzi tie najlepšie. Preto by nebolo možno na škodu zvážiť svoje konanie. Len a len pre vaše dobro. 

Brada

Máte znamienko na brade? Ste tak trochu "snílek", ktorý vidí vo všetkom len a len to dobré. Optimizmus vás nikdy neopúšťa. Taktiež patrí medzi vaše výrazne vlastnosti i kreatívnosť a záľuba v umeleckých činnostiach, ktoré vám veľmi idú. 

Nos

Nezabudli sme ani na tie z vás, ktoré svoje znamienko majú práve na nose. Tieto ženy sa vyznačujú chuťou neustále experimentovať a skúšať niečo nové. Čo je mínusom vo vašom milostnom živote. Vaša chuť neustále "vymýšľať" je možno dôvodom, prečo neviete zotrvať vo vzťahoch dlhšie.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio