BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 dôvody, prečo je super byť single
zdroj: unsplash.com

4 dôvody, prečo je super byť single

Patríte k skupine nezadaných aj vy?

1. Spoznáte seba samú

Počas vášho single obdobia budete mať dostatok priestoru na to, aby ste našli svoje pravé ja a spoznali seba samú. Usporiadate si svoje hodnoty a prídete na to, čo od života chcete a očakávate. Neúspešné stretnutia s prípadnými záujemcami o vašu osobu vás naučia spoznať to, akého partnera v živote hľadáte. Nikto vás nebude tlačiť do vecí, ktoré nechcete a tiež sa nemusíte nikomu prispôsobovať. Máte čas a priestor byť sama sebou a zistiť kto vlastne ste. 

2. Dostatok času na všetky záľuby

Milujete tanec? Baví vás nejaký šport? Ak ste vždy túžila naučiť sa písať, hrať na gitaru alebo sa venovať nejakému inému koníčku, teraz máte tu správnu príležitosť. Začnite písať poviedky alebo básne a naplno sa venovať tomu, čo vás baví a robí šťastnou. Začnite rozvíjať svoju vášeň a možno objavíte skrytý talent alebo dokážete svoj koníček pretaviť na svoje budúce povolanie, ktoré budete milovať celým srdcom. Veď robiť to, čo vás baví a ešte za to dostávať peniaze, je sen asi každého človeka na planéte. 

unsplash.com

3. Máte vlastné pravidlá

Iba vy sama ste pánom svojho času (no a možno troška aj váš šéf) a nikomu sa nemusíte so svojim programom vo voľnom čase prispôsobovať. Žiadne zákazy či príkazy pre vás neplatia a nič alebo skôr nikto vás neobmedzuje. Nemusíte sa ospravedlňovať, ak prídete domov neskôr alebo sa na vás v bare usmeje nejaký fešný čašník. Keďže ste single, milý úsmev mu pokojne opätujte a organizujte si všetok svoj voľný čas podľa seba. 

4. Ste veľmi samostatná

Vypálila sa vám žiarovka alebo vám prestal fungovať mixér? Potrebujete nainštalovať program do počítača či dokonca navŕtať poličku? No so všetkým si musíte poradiť sama. I keď všetky tieto chlapské činnosti doteraz robil váš bývalý, nevešajte hlavu. My ženy sme veľmi šikovné a vynaliezavé tvory, preto nájdite na internete nejaký užitočný návod. Možno sa pri tom troška potrápite, ale zvládnete to aj sama. A neuveríte aký super pocit potom zo seba budete mať. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio