BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 25.6. - 1.7.2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 25.6. - 1.7.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

28.6. je SPLN v znamení Kozorožca o 5.56 hod. Vy čo si prajete kariéru, postup v práci, začať podnikať, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- ešte aj počas tohoto týždňa budete mať tendencie vašu energiu a vitalitu smerovať aj k nedôležitým a nepodstatným záležitostiam, len aby ste si dokázali, že máte na vrch. Nerobte to, pretože by to bola iba strata času. Máte pred sebou pracovne dobrý týždeň. Aj váš osobný život, bude počas týchto dní ovplyvňovaný vašou ohnivou energiou. Na jednej strane budete plný vášne a chuti, budete všetkých okolo seba priťahovať k sebe svojim osobným čarom, no na druhej strane, hlavne v závere týždňa, budete náladový a prchký, čo sa môže odzrkadľovať na vašich reakciách voči okoliu.

Býk
- ste už dlhodobejšie na vlne, ktorá vás v rámci vašich pracovných záležitosti nesie na svojom vrchole a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. Dariť sa bude zvlášť vám Býkom, ktorí pracujete v oblasti, ktorá je zameraná umeleckým smerom a vám, ktorí ste zamestnaní vo finančnom sektore. Tak tiež aj vo vašom súkromí sa budete tešiť obdivu a uznania zo strany rodiny, partnerov a aj priateľov. Budete hýriť veselosťou, optimizmom, budete zvodný až eroticky príťažlivý pre opačné pohlavie. Nepokazte si tento image počas nedele, pretože v tento deň budete mať snahy do všetkých zapárať.

Blíženci
- počas tohoto týždňa sa vám opäť potvrdí, ako je dobré a výhodné mať dobrú rétoriku, pretože práve ňou sa vám bude dariť vašich obchodných partnerov presvedčiť o správnosti ich rozhodnutia podporiť vás vo vašich nových projektoch, ktoré pre všetkých prinesú dobré výsledky v podobe finančných ziskov. V osobnom živote vás to počas týchto dní bude "ťahať" k umeniu, takže aj všetky vaše aktivity budú ním podfarbené. Dokonca aj tie, ktoré sa dejú za zatvorenými dverami vašich spálni.

Rak
- v tomto týždni si máte šancu v očiach vašich nadriadených výrazne vylepšiť vašu doterajšiu pracovnú pozíciu. Preto sa na pracovisku snažte sústrediť iba na vaše povinnosti a nedajte sa rozptyľovať ničím a nikým. Tieto dni vám prinášajú pozitívne odozvy aj v súkromnej a citovej oblasti. Zvlášť zo strany vašich partnerov, ku ktorým budete pozorný a milý. Za to vás z ich strany neminie "sladká" odmena, o ktorú sa s vami budú chcieť podeliť niekde, kde nebudete rušený okolím.

Lev
- máte nesmierne veľa naraz rozbehnutých pracovných aktivít, čo vás bude dostávať do časového sklzu a to bude mať dopad na váš prístup k vašim spolupracovníkom, od ktorých budete vyžadovať zvýšené pracovné nasadenie, ktoré ale nemusí byť tou správnou voľbou, pretože nie každý z nich je mentálne tak odolný na tlak a stres, aby nerobil chyby. V súkromí počas týchto dní nebudete mať čas na vašich blízkych pre pracovné vyťaženie. Počas víkendu na vás dopadne všetok ten chaos a stres a vy budete mať tendencie si ich ventilovať na vašich blízkych. Snažte sa tomu predísť.

Panna
- v tomto týždni sa vám v zamestnaní bude dariť a okrem toho budete veľmi dobre "vyzbrojený" schopnosťou slovom presvedčiť vašich nadriadených o správnosti vašich postupov pri riešeniach všetkých vašich povinností, čím získate ich podporu vo všetkých vašich pracovných aktivitách. Všetko, čo sa týka vašej domácnosti, ale aj rodinných záležitostí je v poriadku, takže si budete môcť dovoliť obohatiť váš víkendový voľný čas nejakým kultúrnym zážitkom, alebo aspoň prečítaním dobrej knihy.

Váhy
- ani počas tohoto týždňa sa nebudete musieť obávať, že by všetky vaše pracovné aktivity neboli zavŕšené dobrými výsledkami. Zvlášť vy, čo pracujete v niektorom z umeleckých odvetví, ale aj vy čo ste zamestnaní vo finančnom sektore sa môžete tešiť z úspechov. V osobnom živote budete počas týchto dní plný veselosti a radostnej nálady, ktorú budete okolo seba šíriť. Okrem toho budete pre opačné pohlavie sexuálne príťažlivý viac ako v iné obdobie, čo môžete využiť a použiť ako jeden s možných programov, či aktivít počas nadchádzajúceho víkendu. V nedeľu dávajte pozor, budete zádrapčivý.

Škorpión
- ste ešte stále pod dlhodobou nepriazňou nebeskej oblohy v rámci vašich pracovných aktivít, ale cez to všetko je z vašej strany sympatické, že viete už tejto situácii čeliť a dokonca z nej ťažiť aj výhody pre vás, ktoré v zamestnaní dokážete využiť vo váš prospech. V oblasti vašich súkromných alebo citových záležitostí neočakávajte počas týchto dní žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vás mali negatívnym spôsobom zaskočiť. Možno iba vy sami by ste mohli narušiť celkovú pohodu medzi vami a partnermi tým, že by ste v nevhodnom čase od nich vyžadovali niečo netradičné v intímnej oblasti.

Strelec
- počas týchto dní budete pre všetkých okolo vás niečo ako dôverník alebo spovedník, pretože sa na vás budú, či už v zamestnaní, alebo v súkromí obracať so svojimi starosťami, problémami a budú očakávať váš názor a radu. Môžete byť tým trochu zaskočený až zmätený, čo počas stredy môže vyústiť do podráždenosti, ale od štvrtku až do konca týždňa sa vám nebeská obloha za vašu trpezlivosť a ochotu pomáhať, odmení podobe šťastných náhod, či už vo forme výhodných ponúk v profesnej oblasti, alebo aj výhrou v nejakej lotérii. Počas víkendu si budete užívať pozornosť vašich blízkych a priateľov, zvlášť zo strany opačného pohlavia.

Kozorožec
- ešte stále sa vám nedarí oddeliť vaše súkromie od profesnej časti vašeho života, čo je škoda, pretože máte možnosť dosahovať ozaj dobré výsledky, ktorými si môžete vylepšiť vaše finančné zabezpečenie, ale aj upevnenie vašej pracovnej pozície. Oberáte sa o energiu neustálim premýšľaním a zvažovaním, čo je pre vás lepšie, či sa snažiť "zabojovať" o niečo, čo už je dlhodobo mimo váš dosah, alebo sa pustiť úplne iným smerom a začať si od znovu budovať niečo nové hlavne v citovej oblasti. Urobte ten prvý krok do neznáma a minulosť nechajte za sebou. To dobré znej vás dobehne aj bez vašej snahy.

Vodnár
- je pravdepodobné, že počas sa tohto týždňa budete rozhodovať medzi viacerými novými pracovnými ponukami. Preto bude veľmi dôležité, aby ste si medzi nimi správne vybrali, lebo by ste sa mohli dostať do "područia" niekoho, kto by vaše doterajšie postavenie, ktoré ste si dlhodobo budovali a budujete, zneužil vo svoj prospech a vy by ste si skomplikovali všetko. Inak vás počas týchto dní čaká pohoda a dokonca vy, čo pracujete, alebo spolupracujete s médiami, budete sa tešiť pozitívnym odozvám. V oblasti citov a lásky neriešte nič. To čo má prísť príde aj bez toho, že by ste sa snažili niečomu napomôcť. Sústreďte sa iba na vaše osobné potreby.

Ryby
- v tomto týždni budete oplývať veľmi dobrými nápadmi, s ktorých niektoré budú hraničiť až s genialitou, čo bude pre vašich zamestnávateľov z dlhodobého hľadiska znamenať nesmierny prínos a pre vás zaručený postup a istoty. Taktiež aj v súkromí budete prežívať mimoriadne silné, pozitívne citové vnemy a prežitky, čo je pre vás veľmi dôležité, pretože pocit, že ste milovaný vás nabíja novou energiou a elánom. Máte pred sebou naozaj veľmi pekných a príjemných sedem dní. Užívajte si naplno každý jeden.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio