BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ste pripravená na vážny vzťah? Tieto 2 znaky vám dajú jasnú odpoveď
zdroj: unsplash.com

Ste pripravená na vážny vzťah? Tieto 2 znaky vám dajú jasnú odpoveď

I keď podľa ostatných už máte "ten" vek, vy nemusíte byť pripravená. Ak sa nájdete v nasledujúcich znakoch, na vážny vzťah si ešte chvíľu počkáte.

Nie ste so sebou spokojná

Možno na sebe vidíte iba samé chyby a nedostatky alebo máte neistý pocit, že do vás sa nikto nikdy nezamiluje. Skutočne a hlboko zamilovať sa môžete až vtedy, keď budete milovať seba samú. Sebaláska je dôležitý kľúč k úspešnému vzťahu, ktorý je postavený na rovnováhe a zdravom sebavedomí. Možno sa ešte stále nejak v živote hľadáte a sama neviete, kde je vaše miesto. Nemáte jasno vo svojich životných hodnotách a cítite sa stratená. Jednoducho sa prispôsobujete svojmu okoliu a dúfate, že budúci partner túto dilemu vyrieši za vás. No takto to nefunguje.

unsplash.com

Neustále čakáte na pána dokonalého 

Stále hľadáte niekoho, kto splní všetky kritéria z vášho pomyselného zoznamu vlastností dokonalého muža. Ale viete čo? Nič také ako dokonalý človek neexistuje. Láska a hľadanie životného partnera nie je iba o spomínanej dokonalosti alebo kráse. Keď príde ten pravý, ani on nebude perfektný a možno nebude mať všetky vlastnosti, ktoré ste si vysnívali. Naučíte sa milovať práve tu nedokonalosť a chyby, ktoré budú danú osobu robiť pre vás tou jedinečnou spriaznenou dušou. I keď je v poriadku mať vysoké nároky a neuspokojiť sa s málom, nemajte na vašu budúcu polovičku nerealistické nároky.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio