BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zase som zle myslela... Teraz sa vesmír zastavil
zdroj: beauty.sk

Zase som zle myslela... Teraz sa vesmír zastavil

Podarila sa nám prvá dovolenka! Normálne na dva týždne (ak Bohuška nepovolajú do práce - nepovolajte ho, prosím, ďakujem!)

Naplánovali sme si cestu dole do Chorvátska - ku našim kamarátom. Balila som mesiac. Nerobím si srandu. Vždy, keď Mišo poobede spal, balila som po častiach, čo sa dalo. (Mišo ešte nie je úplne reštauračný typ, preto som jemu balila aj nejaké jedlo.) Aj som nás pekne zbalila. Teda, zatiaľ som neprišla na nič, čo by nám chýbalo.
Cesta trvá ale 9 a pol hodiny. S nejakými pauzami teda cca 11 hodín. Lietadlom sa mi to riešiť nechcelo, lebo máme radi svoj kľud, čas a priestor. Tak s ohľadom na Miša nám ako najlogickejšie riešenie prišlo cestovať v noci.
Lebo veď Mišo v noci spí. Bežne spí od 19.30-6.00. Lenže apartmán sme mali voľný od 8.00, tak sme sa na cestu vybrali večer trošku neskôr. O 21.00. A Mišinko hneď aj zaspal. My s Bohuškom síce jemne unavení po celodennom balení (áno, panika bola, aj keď som nás balila mesiac dopredu).
A Mišinko spal 3 hodiny a o polnoci začala zábava.
Veľmi chcel spať a keďže bežne spáva na bruchu, pripútaný v autosedačke mal problém a celkom nahlas to dával najavo.
Pauzu sme mali asi každú pol hodinu, kojila som v aute, snažila som sa ho uspať, ako sa len dalo, chlapec vydržal robiť cirkus 4 hodiny!!!!
A to asi každý vie, že keď ti počas šoférovania za chrbtom vrieska hysterické dieťa, máš chuť vystúpiť a plakať, alebo sa vrátiť domov, alebo čokoľvek. Ale je mi úplne jasné, že je to MOJA CHYBA, nie Mišova, lebo zase som si zle myslela....

Po tých štyroch hodinách trápenia sme proste zastali na benzínke, vypli motor, zobrala som si Miša na seba a spal na mne. Hodinku sme takto pospali, potom som ho ešte spiaceho vrátila do autosedačky a pokračovali sme. Vydržalo mu to ešte asi hodinu a zas zle. To už som štartovala notebook s rozprávkami a pri nich sme nejak tak znesiteľne docestovali. Dovolenku máme naplánovanú na dva týždne. Toto bol ešte len deň-noc číslo jedna. Nevadí, vína tu majú všade veľa a vôbec mi nevadí, že je viacmenej hnusné...
Ale už teraz viem, že nazad pôjdeme cez deň.

Buba


Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio