BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Odhaľte svoje osudové číslo podľa svojho mena. Toto sa o sebe dozviete
zdroj: SAMphoto

Odhaľte svoje osudové číslo podľa svojho mena. Toto sa o sebe dozviete

Meno, ktoré máte, ste nedostali náhodou. Má svoj význam a prezrádza to o vás veľa vecí. Zistite čo.

Chcete zistiť, aké je vaše osudové číslo? A čo o vás prezrádza? Môžete si ho ľahko vypočítať na základe svojho mena. Ako na to? Zrátajte si číslice, ktoré prislúchajú k vášmu písmenu a dostanete to Vaše.

A,S,J = 1
B,K,T = 2
C,L,U = 3
D,M,V = 4
E,N,W = 5
F,O,X = 6
G,P,Y = 7
H,Q,Z = 8
I,R = 9

Takže napríklad Lucia Tichá si vypočíta svoje osudové číslo nasledovne :
L U C I A T I C H Á
3+3+3+9+1+2+9+3+8+1= 42
4+2 = 6

1

Ak vám vyšlo, že vašim osudovým číslom je práve jednotka, prezrádza to o vás i to, že nedokážete obsedieť, neustále musíte niečo robiť, vymýšľať a i špekulovať. Ste veľmi energický typ, vyhľadávate vzrušenie, ktoré potrebujete takmer non-stop. Patríte i medzi ľudí, ktorých silnou stránkou je kreativita.

2

Pokoj. To je veľmi dôležité pre „dvojkárov“. Viete si vychutnať prítomnosť, neradi sa niekam ponáhľate. Žijete pre okamžik, neradi plánujete, radšej sa necháte unášať. Životná rovnováha je pre vás všetkým, a i keď môže pre niekoho pôsobiť váš život nudne, vy ho milujete presne taký, aký je.

3

Na všetko musia poznať odpoveď. Ak im niečo nedáva zmysel, tak musia tomu prísť na koreň. Ľudia, ktorých osudovým číslom je práve trojka sú veľmi praktickí. Dokážu hodiny tráviť rozoberaním rôznych problémov a preberať ich z rôznych uhlov.

4

Dôležité pre ľudí s osudovým číslom štyri je nerobiť z komára somára. Nezaťažovať sa zbytočne niečím, čo naozaj nemá zmysel. Tiež patria medzi praktické typy a berú veci jednoducho tak, aké sú. Títo ľudia sa vyznačujú i ako veľmi dobrí kamaráti, pretože vám ochotne poradia a pomôžu a nikdy vás nebudú súdiť.

5

A čo päťkári? Tí potrebujú jedno – odlíšiť sa. Byť iní ako ostatní a zároveň byť pred nimi vždy o krok vpred. Vyznačujú sa silnou charizmou a sú rodení vodcovia.

6

Rodinné typy. To sú ľudia s číslom šesť. Rodina je pre nich všetko a i v živote sa snažia robiť všetko tak, aby sa práve ich rodina a blízky mali čo najlepšie. Ochotne obetujú pre nich všetko. Rodinné šťastie je na prvom mieste.

7

Analytické sedmičky musia mať všetko naplánované. Každú jednu aktivity, každú jednu povinnosť. V pracovnom i v súkromnom živote sa držia akého si scenára a neradi z neho vybočujú. Neveria na náhody, všetko musí mať pre nich zmysel.

8

Plánovanie je tiež silnou stránkou osmičiek. Už na začiatku týždňa si robia plány na víkend, aby presne vedeli, čo a s kým ich čaká. Neobľubujú prekvapenie a radšej sa na všetko príkladne a vopred pripravia.

9

A čo deviatky? Ich silnou stránkou je čestnosť. Vyhýbajú sa konfliktom, a ak k nejakým dôjde, snažia sa ich vyriešiť tak, aby boli všetky strany spokojné. Nikdy nikoho neodsudzujú bez vypočutia oboch strán. A to očakávajú na oplátku i od ostatných.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio