BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečo sa ženy uchyľujú k nevere? Toto sú najčastejšie dôvody
zdroj: SAMphoto

Prečo sa ženy uchyľujú k nevere? Toto sú najčastejšie dôvody

Nevera dokáže zasiahnuť každého. Mužov i ženy. Utešenie v náručí niekoho iného nemusíme hľadať preto, že sa chceme „pomstiť“ za to, že sa nám partner nevenuje. Môžu byť za tým i iné dôvody. Medzi tie najčastejšia patria hlavne tieto.


Malé sebavedomie

Nič nedokáže žene zdvihnúť sebavedomie tak, ako keď o ňu prejaví záujem opačné pohlavie. Nevinný flirt, i keď ste zadaná, ešte z vás zlého človeka nerobí. Ale ak sa rozhodnete prekročiť pomyslenú hranicu, koledujete si o problém. To, že vám váš partner nehovorí každý deň, aká ste krásna ešte neznamená, že musíte okamžite utekať za druhým. Skôr, ako skočíte do postele s niekým iným, vyskúšajte partnerovi naznačiť, že i po rokoch vzťahu potrebujete od neho počuť, že ste pre neho stále rovnako príťažlivá.

Útek

Mnoho párov, najmä tých dlhodobých, uviazne v rutine, z ktorej sa nevie dostať von. Milujú sa navzájom, v podstate si nevedia predstaviť život bez toho druhého... Najmä ženy. A tak, namiesto toho, aby sa naozaj zamysleli, či chcú v tejto rutine zotrvať a ako ju riešiť, vidia najčastejšie len jedno riešenie – aférky.

Kríza

Rovnako ako rutina, i kríza prichádza do vzťahu po nejakej dobe. Niekto ju rieši pitím, pofľakovaním sa o vonku, ženy zvyknú vzťahové krízy riešiť tiež svojsky. Najčastejšie mileneckými avantúrami, ktoré sú síce bezvýznamné pre ne, ale jednoducho nevedia odolať niečomu novému. Jednoducho dúfajú, že i jednorazová zábavka môže nejako zmeniť ich vzťah – z ich pohľadu k lepšiemu.

Romantika

Na začiatku vzťahu sa i ten najmenej romantický typ snaží zapôsobiť na ženu. Lenže keď už je ruka v rukáve, nemajú muži takú potrebu sa snažiť. Ale ženy potrebujú z času na čas romantiku. Nemusí byť ako z filmu, ale aspoň malý náznak ich robí šťastné. A opäť – čo nenájdu doma, začnú hľadať vonku...

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio