BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zázrak, na ktorý nedajú dopustiť svetové modelky: Toto údajne stojí za ich krásnou pleťou
zdroj: SAMphoto

Zázrak, na ktorý nedajú dopustiť svetové modelky: Toto údajne stojí za ich krásnou pleťou

Počuli ste už o kolagénovej vode? Nedajú na ňu dopustiť ani svetové topmodelky.

Elixír mladosti. I tak nazývajú mnohé svetové krásky kolagénovú vodu. Kolagén je totiž proteín, ktorý sa tvorí v našom tele prirodzene. Ale po 25 roku sa pomaly vytráca a každý rokom vraj stratíme z neho až 1%. Pleť stráca pružnosť, je povädnutá a objavujú sa prvé vrásky. A práve za to môže strata tohto proteínu. Kozmetické firmy sa preto pretekajú v tom, kto prinesie na trh čo najlepší a najúčinnejší produkt s vysokým obsahom proteínu.
No nemusíte používať niekoľko produktov. Oveľa účinnejšie je piť vodu s obsahom kolagénu. Práve takáto forma prijímania kolagénu je najefektívnejšia.
Ale pozor, na to, aby bol efekt čo najlepší, je potrebné prijať až 1000mg kolagénu denne. A ideálne v kombinácii s vitamínom C. Práve takto z neho vyťažíte maximum – zbavíte sa vrások, pleť bude vypnutá, rozžiarená, dokonca i pigmentové škvrny začnú pomaly blednúť. Okrem toho vraj kolagén pomáha i v boji s celulitídou. A to už znie ako presvedčivý, dôvod prečo si do dennej rutiny pridať i pohár s kolagénovou vodou, čo poviete?

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio