BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Skoncujte s naivitou! Ak vám robí toto, žiadny vzťah z toho nikdy nebude
zdroj: SAMphoto

Skoncujte s naivitou! Ak vám robí toto, žiadny vzťah z toho nikdy nebude

Pravda zvykne bolieť, ale ste už veľké dievča a naivity by ste sa mali zbaviť čím skôr. Toto sú jasné znamenia, že dotyčný to s vami nemyslí vážne a v skutočnosti mu ide len o jedno... Romantický vzťah to ale nebude.

Bar áno, večera nie

Jediná spoločnosť, do ktorej vás zoberie je plný bar. Žiadna romantika doma, či v peknej reštaurácii pri sviečkach. Na to zabudnite. Muž, ktorý zoberie ženu len do baru plného ľudí, hlučnej hudby a alkoholu, má len jeden úmysel. Dostať sa len do vašich nohavičiek. Ak vám to vyhovuje, tak nič zlé na to nie je, ak si vy však sľubujete od toho niečo viac, tak radšej sa s ním rozlúčte skôr, ako vám ešte viac pomotá hlavu a zlomí srdce. 

Ruší všetko na poslednú chvíľu

Vy už doma sedíte nachystaná tip-top na rande a zrazu vám príde sms-ka, že to ruší. O pár dní sa situácie zopakuje. A potom zas a zas a zas... Treba k tomu niečo dodať. Asi len toľko, že ak vám toto robí často a pravidelne, zrejme nie ste pre neho taká dôležitá, ako si myslíte. Hoďte radšej spiatočku a rozhliadnite sa po niekom inom. 

Žiadne hovory, správa sem-tam

Nevolá a nevolá a vy stále dúfate a dúfate... Tak je naozaj najvyšší čas sa konečne spamätať a pustiť dotyčného z hlavy. Ak sa neunúva s vami spojiť niekoľko dní, a príde s výhovorkou, že bol zaneprázdnený, tak sa preberte. Nikto nie je nikdy zaneprázdnený natoľko, že si nenájde dve minút počas dňa na to, aby zavolal alebo napísal niekomu, na kom mu skutočné záleží. Ste pre neho skôr niečo, resp. niekto, na vyplnenie voľného času, ako niekto, s kým plánuje niečo vážnejšie. A čím skôr si to uvedomíte, tým skôr sa z toho dostanete. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio