BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 9.7.-15.7.2018
zdroj: Pixabay.com

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 9.7.-15.7.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

13. 7 o 3.50 hod. je NOV v znamení RAKA (rodičia,rodina,rodisko)

Baran
- v tomto týždni by ste mali naozaj kontrolovať vašu ohnivú povahu, pretože bude jedno, či budete na pracovisku, alebo v súkromí vašeho domova, budete na všetko a na všetkých neadekvátne reagovať.Vaše nálady sa budú striedať, no hlavne budete mať tendencie byť najlepší a najmúdrejší. Budete mať snahy vyžadovať mimoriadnu pozornosť, ale aj neadekvátny obdiv celého okolia. Nenarobte si počas týchto dní vašim až arogantným spôsobom vystupovania nepriateľov a neohrozte si vaše doteraz dobré postavenie.

Býk
- pracovne sa vám bude aj počas tohoto týždňa dariť rovnako dobre ako počas minulého v tom prípade, že si dokážete s vašimi obchodnými partnermi stanoviť jasné pravidlá, postupy a zodpovednosť za svoj diel povinností. Nesnažte sa za nich riešiť ich záležitosti. V osobnom živote, v citových záležitostiach budete prežívať príjemné pocity zvlášť v spoločnosti starších ľudí. Preto by bolo možno dobré, aby ste nadchádzajúci víkend strávili s vašimi rodičmi. Určite ich vaša spoločnosť poteší.

Blíženci
- počas pondelka a utorka sa na vašom pracovisku budete možno trochu nudiť, ale od stredy do konca týždňa sa vám bude dariť všetko, do čoho sa pustíte, meniť na dobré finančné zisky. V súkromí, ak už sa nebude dať vyhnúť otvoreným konfrontáciám, nepodliehajte a nereagujte pod tlakom emócií, ale snažte sa vysvetliť váš názor pokojne. Budete dostatočne výrečný, takže dokážete vašu pravdu obhájiť aj bez zbytočných, prehnaných citových "výlevov". Tie pozitívne si nechajte na víkend pre vašich partnerov.

Rak
- všetky vaše dôležité pracovné povinnosti sa snažte stihnúť od pondelka do stredy. V tomto čase bude priazeň nebeskej oblohy na vašej strane. Od štvrtku do piatku sa nebudete vedieť dostatočne nabudiť, ale aj sústrediť na vaše úlohy. V partnerskom spolužití sa snažte vo štvrtok neriešiť nič, pretože nebudete schopný prijať žiadne argumenty druhej strany, aj keby boli "okolkované". Je tu veľké riziko, že by ste medzi vami mohli na dlhšie obdobie vytvoriť napätie a ozaj dusnú atmosféru, ktorá by sa prenášala aj na vašu celú rodinu.

Lev
- v tieto dni budete mať naozaj veľmi dobré nápady a vaše myšlienkové pochody budú hraničiť s genialitou. No mali by ste sa o ne podeliť aj s vašimi kolegami. Tak sa vám ich podarí veľmi rýchlo a úspešne uviesť do reálnej podoby. Ide o to, že budete mať tendencie sa strániť od všetkých, čo by nebolo rozumné a ani vhodné. V spoločnosti vašej rodiny a partnerov sa snažte byť milý a ústretový počas týchto dní. Vráti sa vám to znásobené zvýšenou pozornosťou a snahou spríjemniť vám všetko v ich strede. Pomôže vám to získať naspäť pohodu, vnútornú harmóniu a pokoj.

Panna
- v pondelok a v utorok môžete byť trochu bezradný, pretože nebudete môcť uplatňovať v zamestnaní vaše danosti a talent. Ale už od stredy až do konca týždňa sa situácia obráti a vaše pracovné výsledky budú korunované aj finančnými ziskami. V rodinných záležitostiach, ako aj v partnerskom spolužití s snažte vyhnúť otvoreným konfrontáciám. Podliehali by ste emóciám a pod ich vplyvom by ste reagovali a hlavne na citlivé témy. Zachovajte pokoj a vnútornú harmóniu. Ste dobre "vyzbrojený" slovnou zásobou, takže dokážete vaše argumenty podať tak, že budú zrozumiteľné.

Váhy
- vaše pracovné záležitosti budete úspešne zvládať aj počas tohoto týždňa za predpokladu, že aj vaši obchodní partneri budú rovnako ako vy dodržiavať dohodnuté pravidlá a termíny. Nerobte nič za niekoho, pretože každý z vás má niesť zodpovednosť sám za seba. V súkromí by ste mali zamerať pozornosť na starších členov vašej rodiny, alebo priateľov. Vaša spoločnosť im chýba. No zároveň budete mať možnosť ich prostredníctvom získať nové neoceniteľné rady a skúsenosti do života, ktoré dokážete v budúcnosti zúžitkovať vo váš prospech.

Škorpión
- vašemu znameniu by sa počas tohoto týždňa hodilo byť niekde úplne mimo všetkého diania, či už v pracovnej, alebo súkromnej oblasti. Ak môžete, vezmite si na tieto dni dovolenku a vyberte sa niekam, kde budete môcť mať od všetkého a každého pokoj. Od žiadnej činnosti,ktorú budete počas týchto dní robiť neočakávajte výsledky, ale skôr komplikácie a nepríjemnosti. Taktiež aj v medziľudských vzťahoch budú medzi vami a vašim okolím hlavne nepríjemné výmeny názorov. Snažte sa zachovať pokoj a rozvahu.

Strelec
- ak sa nedáte na pracovisku vťahovať do zbytočných debát a budete sa sústrediť na vaše povinnosti, máte šancu získať dobré výsledky, s ktorými si zabezpečíte vaše postavenie a zároveň získate dobrú pozíciu si ho ešte aj vylepšiť. Nie je vylúčené, že môžete dostať ponuku aj na vyššiu pozíciu. V súkromí sa počas druhej polovice týždňa vyhýbajte konfrontáciám s ľuďmi vo vašom blízkom okolí. Nebudete schopný sa pochopiť ani v maličkostiach a zbytočne by ste si tak kazili víkend.

Kozorožec
-vaše pracovné záležitosti a hlavne výsledky nebudú počas týchto dní v ničom zaostávať za tým minulým, takže môžete byť spokojný aj s finančným ohodnotením za dobre a kvalitne vykonanú prácu. Od pondelka do štvrtku môžete ešte stále cítiť vnútorné pnutie v citovej oblasti, ale od piatku by ste sa mali zbaviť všetkých negatívnych myšlienok hlavne tých, ktoré sa týkajú vašej minulosti, pretože sa počas víkendu vo vašej blízkosti objaví niekto, kto o vás prejaví záujem a z čoho by mohol vzniknúť nový vzťah.

Vodnár
- počas tohoto týždňa sa bude pracovne dariť hlavne vám, čo pracujete v médiach. Dokážete cez ne osloviť a aj ovplyvniť veľa ľudí pozitívnou energiou, ktorá z vás bude vyžarovať. V podstate máte vy všetci Vodnári konečne pred sebou úspešné a plodné pracovné obdobie. V súkromí, ale buďte opatrní, hlavne vy zadaní v oblasti erotiky, pretože budete mať tendencie nie len nevinne flirtovať, ale aj reálne skúsiť "ochutnávať" rozkoš aj s inými, ako svojimi partnermi. Vy nezadaní, dobre si premyslite, koho si vyberiete a s kým si budete chcieť užívať.

Ryby
- v zamestnaní sa počas tohoto týždňa nebudete schopný vnútorne stotožniť s pracovnými podmienkami, ktoré budú inak rovnaké ako po iné obdobie. Bude to len váš subjektívny pohľad a názor, ktorý nebude mať žiadny reálny dôvod. Nesnažte sa preto niečo meniť. Venujte sa iba tomu, čo je vašou povinnosťou urobiť. Od piatku až do nedele máte pred sebou príjemné dni naplnené radosťou a pohodou v kruhu vašich najbližších. V ich spoločnosti sa vám vráti dobrá nálada a optimizmus.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio