BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Americká speváčka? Nie, známa Slovenka! Viete ktorá?
zdroj: Instagram.com/yasmine_taty

Americká speváčka? Nie, známa Slovenka! Viete ktorá?

Tipnite si, ktorá známa Slovenka sa zmenila na nepoznanie.

Ak si myslíte, že na titulnej fotke je americká spevácka hviezda Ciara, mýlite sa. Ide o krásnu Yasmine Taty. Tanečníčka a vicemiss Slovensko z tohto roku síce pôsobí exotickým dojmom, ale verte či nie, je to rodená Slovenka. Za jej vzhľad však môže otec, ktorý je rodák z Konga. Ale v žilách tejto krásky koluje i slovenská krv zo strany mamy. A vďaka tomuto "mixu" je z Yasmine naozaj zaujímavá osobnosť. 

☀️🍃#Mykonos#vibes #love#it #here💋

Príspevok, ktorý zdieľa YASMINE 🐝🐝🐝 (@yasmine_taty),

zdroj: Instagram.com/yasmine_tatya

Táto dlhonohá kráska naposledy zaujala porotu tak, že jej pridelili titul 2.vicemiss Slovensko. A od tej doby je Yasmine na roztrhanie. Vymetá prehliadkové móla, objavuje sa v magazínoch... A i jej posledné fotenie ju prinútilo zmeniť imidž. A táto zmena sa stretla naozaj s pozitívnym ohlasom. Fanúšikovia ihneď začali prirovnávať mladú tanečníčku k speváčke Ciare.

zdroj: Instagram.com/yasminie_taty

Či išlo naozaj len o dočasnú premenu, alebo budeme v tomto imidži Yasmine vídať dlhšie, ukáže čas. Pravda však je, že či už blond alebo prirodzená, svedčí jej to tak či tak. A vďaka sexepílu a charizme, ktorú má, je jasné, že o nej budeme počuť čoraz častejšie. 

zdroj: Instagram.com/yasminie_taty

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio