BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kŕčové žily: Strašiak mnohých žien, ktorý najefektívnejšie odstránite len takto
zdroj: Unsplash.com

Kŕčové žily: Strašiak mnohých žien, ktorý najefektívnejšie odstránite len takto

Nejedna žena sa často potýka s týmto neestetickým problémom. Ale i ten sa dá vyriešiť. A pomerne veľmi jednoducho.

Nepodceňujte ich

Kŕčové žily sú bežným problémom, ktorý sa však neoplatí prehliadať. Vznikajú najmä vďaka rodinnej predispozícii, no ich tvorba je ovplyvnená i iným faktormi ako vek, tehotenstvo, práca, dokonca aj oblečenie, ktoré nosíme. A netreba zabúdať ani na životosprávu. V počiatočnom štádiu vás nijako esteticky "nerušia", ak ich však začnete prehliadať, neskôr sa môžete dopracovať k väčšiemu problému. Ak sa chcete však vyvarovať bolestiam v lýtkach, nepríjemným kŕčom, je vhodné konať ihneď. Žiadnymi babskými receptami či "zázračnými" krémami sa ich nezbavíte. Riešenie treba hľadať niekde inde.

Darmo budete tráviť hodiny v posilňovni, trápiť sa zaručenými cvičeniami, aby ste si vyformovali nohy ako modelky, ak na nich budete mať žilky, pre ktoré si jednoducho nebudete chcieť obliecť sukňu či krátke šaty. Myslite i na tento problém. A i keď je leto v plnom prúde, ešte stále sa môžete pýšiť dokonalými nohami. Netreba však váhať a radšej sa pustite ihneď do riešenia.

Rýchlo a bezbolestne

Najvhodnejším a najefektívnejším spôsobom, ako sa tohto problému zbaviť, je zájsť si na kliniku, kde sa o vás dokonalo postarajú. Našťastie, i na Slovensku máme špecialistov, ktorí sa o vaše nohy dokážu postarať prekvapivo rýchlo a hlavne bezbolestne. Blumental Clinic má totiž ako jediná na Slovensku k dispozícii najmodernejšie prístroje a zariadenia, vďaka ktorým dokážu zabezpečiť rýchlejšiu, účinnejšiu a pohodlnejšiu liečbu a odstránenie kŕčových žíl.

Blumental Clinic

24 hodín a dosť

Časy, keď ste pri operácií kŕčových žíl museli ležať pár dní v nemocnici a zotavovať sa, sú preč. Technológie čoraz viac napredujú a odstránenie kŕčových žíl je možné už v priebehu jedného dňa a bezbolestne. Obľúbenou a využívanou liečebnou metódou je sklerotizácia, ktorá sa vykonáva ambulantne a nevyžaduje práceneschopnosť. Dá sa však aplikovať len v počiatočných štádiách. Ďalšou alternatívou je ošetrenie pomocou lasera, kedy je doba rekonvalescencie veľmi priaznivá.

Blumental Clinic je prvou špecializovanou klinikou na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení, ktorá disponuje najnovším prístrojovým vybavením. Ako jediná v Čechách a na Slovensku používa cryolaser QUANTA Light C a ďalšiu špičkovú prístrojovú techniku, pomocou ktorej naši chirurgovia vykonávajú široké spektrum operačných a kozmetických zákrokov pre liečbu a odstránenie kŕčových žíl na svetovej úrovni.

Čaká vás teda dovolenka, na ktorej sa chcete predviesť nielen dokonalou postavou, ale hlavne konečne bez kŕčových žíl? Tak na nič nečakajte a začnite konečne konať.  

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio