BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Akčný týždeň
zdroj:

Akčný týždeň

Sú dni a týždne, kedy sa Mišo správa ako taký Mauglí. Ide si po štyroch, húka, piští, nič navyše neurobí a je spokojný.

A potom prídu dni, kedy nestíham vnímať, sledovať, fotiť a natáčať, čo všetko odrazu z neho vylieza. Učím ho milión vecí, silou mocou chcem, aby hneď a zaraz tlieskal, mával, rozprával alebo mi aspoň kávu urobil a on ma šťastne ignoruje. Ale tento týždeň sa pochlapil. Až na tú kávu - tú mi stále neurobil.

1. Začal žmurkať - keď naňho žmurknem, vráti mi späť
2. Začal rukou posielať pusu
3. Začal mávať (náhodou sme ho pristihli, ako mával poštárovi, keď nám niečo hádzal do schránky, vďaka pán bernolákovský pán poštár na bicykli)


Samozrejme, keď nás niekedy stretnete a budete vy alebo ja chcieť, aby Mišo zamával, alebo poslal pusu, neurobí to, takže to vyzerá, že si to celé aj tak vymýšľam. Ale nevadí, ja sa teším aj tak. Mama na materskej sa neteší, že je piatok alebo že ide víkend, teší sa, keď jej decko pošle pusu.

A najväčšia bomba tohto týždňa, Mišo urobil sám prvé tri kroky! Nikdy som nepočítala, koľko týždňov má moje dieťa (skončila som tusím pri siedmom týždni) a doteraz sa potím jak blázen, keď mi nejaká mama povie: "Môj má 74 týždňov" alebo "Moja má 35 mesiacov" - to ma šľak triafa a rovno prosím o preklad týchto údajov. Skrátka, Mišo má o týždeň rok a absolútne neviem, či je to na chodenie skoro alebo neskoro a je mi to srdečne jedno. Ale keď ku mne tie tri kroky urobil, začala som od radosti ziapať tak, že sa rozreval a rovno aj spadol.

A okrem toho začala Tour de France, dnes idem prvýkrát po roku do kina (ak mi to Mišo samozrejme neprekazí) a asi sa mi tento týždeň veľmi páči.

BUBA

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio