BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 make-up artistov, ktorých musíte poznať. Na prácu týchto ľudí nedá dopustiť ani Beyoncé
zdroj: Instagram.com

5 make-up artistov, ktorých musíte poznať. Na prácu týchto ľudí nedá dopustiť ani Beyoncé

Ak patríte medzi ľudí, ktorí neustále hľadajú inšpiráciu na sociálnych sieťach, tak tieto mená by ste rozhodne nemali prehliadnuť.

Hung Vanngo

Tento talentovaný mladý muž je v súčasnosti najpopulárnejší i najobľúbenejší medzi najväčšími celebritami. Na jeho šikovné ručičky nedajú dopustiť Selena Gomez, Gigi Hadi, Katy Perry a ďalšie svetové celebrity. Hung udáva trendy, takže ak chcete mať neustále prehľad o tom, aké líčenie je momentálne v kurze, rozhodne by ste si ho mali pridať do svojho following zoznamu. 

Mario Dedivanovic

Make-up guru, ktorého miluje celý klan Kardashianiek aj Jenneriek. Mario je ich dvorným vizážistom už dlhé roky a stojí za poznávacími beauty znameniami Kim Kardashian. Nie ona, ale Mario zaviedol trend kontúrovania. Kim ho už len spopularizovala.

Patrick Ta

Ďalší celebritný make-up artista, u ktorého si kľučky podávajú hollywoodske hviezdy či svetové topmodelky. Patrick denno-denne líči modelky do najväčších módnych kampaní alebo magazínov a jeho prácu obdivujeme i na červenom koberci. Chcete žiariť ako Emily Ratajkowski, Rosie H. Whiteley či Rihanna? Sledujte tohto sympaťáka.

Something Special is Coming... @roseinc x @rosiehw 💋 🎥

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick Ta (@patrickta),

zdroj: Instagram.com/patrickta

Sir John

Miláčik samotnej Beyoncé. I jeho rukami prejde desiatka hviezd každý deň, ale najväčšie zásluhy sa mu pripisujú najmä za všetky (súkromné i verejné) beauty looky speváckej divy Beyoncé. 

Instagram.com/sirjohnofficial

Pat McGrath

Jediná žena na zozname, ktorá však hravo predčí i predchádzajúcich pánov. Pat je ikona. Nepreslávil ju nikto iný, len jej poctivá a úžasná práca. Pat stojí za takmer všetkými beauty lookmi na svetových fashion weekoch od New Yorku cez Londýn, Miláno až po Paríž. Kde sa koná veľkolepá prehliadka, tam je i Pat so svojimi čarovnými ručičkami. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio